amarok 2

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.04.2006 | 20:23
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
amarok 2 pre windows mi jednoducho nespusti - kliknem na subor a hodi chybu
    • Re: amarok 2 02.04.2006 | 19:56
      WlaSaTy   Návštevník
      niekto registroval domenu WindowsOS.SK ?
      • Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 19:59
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        no... vsak len informujem :) inak blbe ze na stranke amaroku nic o verzii 2.0 (na akykolvek system) nevidim :(
        • Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 20:08
          WlaSaTy   Návštevník
          a co to ma s linuxom? jaaj, ja som zabudol. ty mas nejaku zvlastnu distribuciu linuxu nazyvanu WXP. ozaj, co je to za akronym? dokazal by si mi ju nainstalovat? ja by som take nieco chcel ... aj licenciu by som si zaplatil ...
          • Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 20:25
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            no je to znackova distribucia z Redmontu (USA). vyuziva .exe balicky (nepotrebuju heslo roota a instaluju sa dvojklikom). na niekolky pokus sa to da, ale pri instalacii si nemozes vyberat konkretne balicky. Namiesto mcc alebo yastu pouziva Control Panel. Da sa zadarmo stiahnut z internetu tak ako kazdy iny OS. Pri tejto distribucii je zaujimave to, ze nema Live CD, nema prostredie KDE GNOME FLUXBOX atd ale pouziva vlastne, a tak isto aj to, ze pri stiahnuti z internetu (niekedy je tazke najst ISO obraz) mozes byt obvineny za nelegalne pouzivanie :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 20:39
              WlaSaTy   Návštevník
              vravel som ze by som bol ochotny aj licenciu zaplatit. vies mi to nainstalovat na toto cpu? 7447A (altivec supported) 1250MHz, RAM by mala stacit (1Gb). mile rad kupim licenciu ak mi to bude fungovat. ak si chces zarobit, mozes mi to nainstalovat.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 21:08
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                pokusit sa mozem, ale nemam tusenie co ten altivec znamena :)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 21:24
                  WlaSaTy   Návštevník
                  pozri sa na google.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 21:52
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                btw. kde sa da taka sranda zohnat? vyzera to zaujimavo :-)
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 21:58
                  WlaSaTy   Návštevník
                  uz iba na inzerat. mozno keby si mal stastie a v predajni by este mali ppc, holt jablko zmenilo platformu. ja som to este stihol. alebo g5 2xdual core, ale to by si sa asi nedoplatil ;-))
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 23:11
                    zvedavec_slackware   Návštevník
                    jen tak ze zvedavosti, pouzivas mac os, nebo tam mas linux (a jaky?) a co hodnotis lip .... lin nebo mac (mozna to tu uz nepatri, ale staci mi to jednou vetou :-))
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 03.04.2006 | 00:01
                      WlaSaTy   Návštevník
                      obidva systemy su plne postacujuce. pre linux je viacej aplikacii ale masox ich ma prepracovanejsie (ale za peniaze). graficke prostredie sa lisi v jednej veci, tiger ma uz davno 3d desktop kdezto svet linuxu (az na jeden wm pred par rokmi) s nim zacina. co hodnotim lepsie je moznost plnej kontroly a flexibility systemu. kde? to je jedno. ci sa jedna o bsd oblecene do aqua alebo o linux, kazde ma svoje klady a zapory. ved staci vyskusat a clovek pochopi. ps: toto tu uz nepatri - slackware tam nikdy nebude. kto uhadne "preco" vyhra moje konfiguraky linuxu (vratane shadow).
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 03.04.2006 | 19:59
                        f0f0   Návštevník
                        myslim, ze Hofferek uz ani netusi o com hovoris :)
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 03.04.2006 | 20:23
                          WlaSaTy   Návštevník
                          stano ani netusil o com sme hovorili v tejto casti vlakna. google je nas kamarat ;-) ps.: inac na PPC boli portovane windosy tak ako na platformu MIPS, Alpha uz pred desiatimi rokmi. ale kto by si dal na stroj vyzadujuci k jeho nabehnutiu APIC system bez podpory PNP a hlavne bez podpory USB (to by sa nedalo robit bez mysi ani klavesnice), ved by to ani nenabehlo ... zdroj: wikipedia poznamka pod ciarou: windows 3.51 som videl na vlastne oci na alfe, ale spravca (zaryty windowsak) tam dal velmi skoro naspet osf/x.
          • Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 20:42
            mlp   Návštevník
            jedna takova aprilova byla na http://distrowatch.com :))
            • Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 23:37
              Avatar Mi_G SuSE 10.0, Ubuntu 5.10  Používateľ
              nedate sem link, kde sa to da stiahnut?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 03.04.2006 | 00:08
                Avatar YellowZelo   Používateľ
                Chod na Linux.org a v "comboboxe" pri popise platform vyber položku PPC...
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: amarok 2 03.04.2006 | 00:19
                  WlaSaTy   Návštevník
                  tak ma napadlo: ked uz masochizmus, tak poriadny. nejdeme portovat gentoo na m68k?
        • Re: Re: Re: amarok 2 02.04.2006 | 23:36
          vec   Návštevník
          to bude asi tym ze amarok 2 bol april joke...
          • Re: Re: Re: Re: amarok 2 03.04.2006 | 14:09
            Toudy   Návštevník
            Tak, tak.. Je to pravda.. Ja som tiez naletel.. ;o) Btw, jediny vtip na ktory som normalne skocil.. ;)
    • Re: amarok 2 03.04.2006 | 20:01
      f0f0   Návštevník
      ak si nepochopil, je to prvoaprilovy zart :) sag si precitaj ten error a neotravuj tu s takymito pubertalnymi xujovinami...