VFAT jadra 2.6.16-bug?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.04.2006 | 23:21
ablo   Návštevník
Ahoj, rád by som sa spýtal používateľov jadra 2.6.16 s podporou priamo v jadre Fs VFAT, či sním nemajú problém. Odkedy som skompiloval podporu VFAT do jadra 2.6.16, nechce mi príkaz mount tento pripojiť. Zápis v fstab mám v poriadku, lepšie povedané ostali nezmenené pri predchádzajúcom jadre. Keď nahodím jadro 2.6.13 tak šlape v pohode táto podpora. A ako daľšia vec, po tomto skompilovaní (nepoužívam bootsplash) mi ostane čierna obrazovka, a po 30sek. nabehne X-ko. V čom môže byť chyba? Podporu svojho čipu i akceleráciu som dal, tak tiež Framebuffer, proste z oldconfigu som to počahal tam, ide o sekciu Device Drivers,Graphis Support. Prosím o odpoveď všetkých najmä tých ktorý používajú jadro 2.6.16 či majú najmä s tým mount a podporou VFAT problémy. Dakujem. Distro, Slackware, Gentoo. ( ide o prípad Slackware)
    • Re: VFAT jadra 2.6.16-bug? 04.04.2006 | 18:46
      WlaSaTy   Návštevník
      :Zápis v fstab mám v poriadku mozes ho sem vlozit? :tiež Framebuffer nemozes ho vyhodit? ta rozpravka o vyssej frekvencii pre konzolu ma opodstatnenie iba na niektorych architekturach. popripade akym sposobom mas riesene pseudoterminaly v jarde?
      • Re: Re: VFAT jadra 2.6.16-bug? 05.04.2006 | 14:52
        SUDO   Návštevník
        fstab časť vfat ostatné nedávam lebo je problém len s FAT/fs /dev/hda5 vfat /mnt/d defaults 0 0 poprípade--------stále ide o vfat.... /dev/sda1 vfat /mnt/usbdisk owner,rw,noauto 0 0 sformátovaný na FAT fs 32 modul vfat zavedený (lsmod)
        • Re: Re: Re: VFAT jadra 2.6.16-bug? 05.04.2006 | 23:21
          WlaSaTy   Návštevník
          /dev/hda5 vfat /mnt/d defaults 0 0 /dev/hda5 /mnt/d vfat defaults 0 0 device mountpoint fstype options backup fsck_index man fstab
    • Re: VFAT jadra 2.6.16-bug? 05.04.2006 | 20:59
      sann   Návštevník
      Mňe to ide aj po kompilácii jadra.