Kubuntu a Azureus

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.04.2006 | 23:32
Mircoman   Návštevník
Skusil som si nainstalovat kubuntu dapper testing ale nejako mam problemy spustit azureus. Chova sa absolutne divne. Ked ho zapnem tak si stiahne nejaky update ale potom sa vobec nezapne. Nema s tym nekdo skusenosti? Alebo aky torrent downloador by ste mi odporucali okrem ktorrenta.
    • Re: Kubuntu a Azureus 12.04.2006 | 23:16
      Avatar nardew debian  Používateľ
      ktorrent
      • Re: Re: Kubuntu a Azureus 12.04.2006 | 23:22
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        "aky torrent downloador by ste mi odporucali okrem ktorrenta. " :-). Ale tiez by som doporucil ktorrent.
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: Kubuntu a Azureus 13.04.2006 | 00:03
          Avatar nardew debian  Používateľ
          blick.... nejak som to nedocital :)
          • Re: Re: Re: Re: Kubuntu a Azureus 13.04.2006 | 16:02
            jancek   Návštevník
            ahoj, nepozna niekto nejaky torrent client (okrem azureusa), ktory vie robit transport encryption RC4? lebo na lokalke mame zablokovane toto stahovanie, ide to len s tym RC4, no azureus mi zerie strasne vela pamate a divne sa sprava. dik
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kubuntu a Azureus 13.04.2006 | 20:41
              Mircoman   Návštevník
              No skusal som ktorrent ale chova sa to ako neposedna nynfomanka. Skace to od maxima po minimum. To znamena, ze ked neco stahujem z netu, tak mi to ide 5 kB/s a o par sekund 120kB/s a cele sa to opakuje. Pri azureuse mi to fungovalo tak ze to aspon islo a drzali sa spojenia medzi seedermi a peermi ale cez ktorrent to vyzera na zasmianie.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kubuntu a Azureus 15.04.2006 | 00:13
                Mircoman   Návštevník
                Podarilo sa mi rozbehat azureus. Mozem povedat ze je to bombovi program s procesora mi bere iba 4 percenta co ktorrent az 12 percent. Azureus mi stahuje stale okolo 120 KB/s a k torrent ledva 50 KB/s. Viem ze to je peerama alebo seederama ale stahoval som jednu vec zaroven naraz a azureus bol asi 10 krat rychlejsi.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kubuntu a Azureus 16.04.2006 | 23:32
                  Mircoman   Návštevník
                  Zistil som ze ked som zapol na routeri UPNP podporu a zapol to v azureusovi tak sa zacal absolutne divne chovat a to tak ze zacal mi zaberat s procesora asi 50 percent a znizilo sa mi stahovanie asi tak na 40 percent. Hovorim to preto, ze ked sa to nekomu stane tak aby vedel asi cim to moze byt. Linux Rulez