OPERA

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.04.2006 | 19:15
clovekktorypocuvaoperu   Návštevník
dobryy denn neviem preco ale naistalujem si do suse10.0 eval operu 8.54* a potom ju chcem spustit a nejde vypis z terminalu: niekto@Vigor10:~> opera Chyba segmentácie a to iste robi aj s inymi uzivatelmi aj rootom a potom som to skusil ze mozno pomoze vymazat zaznami opery cize ~/.opera a nepomohlo tak som s yastom naistaloval operu ktoru on ponukal cize som presiel na starsiu verziu 8.04* nepomohlo tiez to iste prosim poradte
    • Re: OPERA 19.04.2006 | 16:21
      clovekktorypocuvaoperu   Návštevník
      ale ked som mal predtim na tomto istom compe naistalovanu operu tak to islo bez problemov
      • Re: Re: OPERA 19.04.2006 | 17:45
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        mne sa to tiez stalo, dokonca na tom istom systeme (asi sa to neznieslo s nejakou kniznicou). vypol som operu a o sekundu uz nesla pustit. vyskusaj staticky nalinkovanu verziu (maju RPM aj DEB balicek), mne to pomohlo.
        Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: OPERA 19.04.2006 | 17:55
          clovekktorypocuvaoperu   Návštevník
          ja som si vybral balik urceny pre moju distribuciu ale skusim ho znova stiahnut mozno doslo k poruche
          • Re: Re: Re: Re: OPERA 19.04.2006 | 18:37
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            nestahuj ten isty, ale Other/Static DEB alebo Other/Static RPM. podla toho aku mas distribuciu
            Debian. apt-get into it…
            • Re: Re: Re: Re: Re: OPERA 19.04.2006 | 18:39
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              uz vidim, mas SuSE. tak stiahni Other/Static RPM
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: OPERA 21.04.2006 | 17:26
                clovekktoryradpocuvaoperu   Návštevník
                ano viem kam mieris ze ma to nenapadlo inak pre istotu som viskusal .tar -pre moje distro
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OPERA 21.04.2006 | 19:15
                  clovekktoryradpocuvaoperu   Návštevník
                  skusal som aj z madrivi aj z fedori vkuse ten isty problem