kubuntu apt-get CACHE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.04.2006 | 14:26
Avatar petulik Kubuntu 5.10  Používateľ
Ked stahujem programy cez napr. synaptic alebo robim update systemu, vsetko co stiahe z netu hadze do /var/cache/apt/archives vsak? No super. Cize vsetko co som tiahol mam v tom adresari. Ide mi o to, ked nainstalujem kubuntu na iny komp, alebo preinstalujem nanovo, aby som vsetko nemusel stahovat odznovu, ako mam napriklad v repozitaroch nejak nastavil cestu k tomu adresaru, v ktorom su uz raz stiahnute deb balicky. Skusal som uz vsetko mozne, man sources.list nepomaha. Neviete ako na to? Ide o to ze mam pomaly net, pripadne na niektorom kompe ani net nemam. Vdaka!!!
    • Re: kubuntu apt-get CACHE 19.04.2006 | 01:10
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      skopiruj to do rovnakeho adresara (/var/cache/apt/archives) na novom systeme a nastav v sources.list rovnaky source (ak tam das inu verziu tak ti to nebude sediet a bude sa downloadovat znova). to urcite pojde
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: kubuntu apt-get CACHE 19.04.2006 | 10:58
        Mircoman   Návštevník
        Pojde to podla mna iba dovtedy pokial sa nezmenia aktualizacie balickou, ktore stahol inak to bude znova stahovat novsie balicky. Opravte ma ak sa mylim,
        • Re: Re: Re: kubuntu apt-get CACHE 19.04.2006 | 14:26
          uid0   Návštevník
          tak som to myslel. na debiane si mozes nastavit ako source stable release a pokial neaktualizuju stable (to sa nedeje casto) tak su to tie iste baliky