Vlos .. install openoffice

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.04.2006 | 16:21
Avatar PaLaDiN VidaLinux  Používateľ
Ako mam nainstalovat open office vo vlos 1.2.1 ?
    • Re: Vlos .. install openoffice 28.04.2006 | 02:01
      Petr   Návštevník
      emerge openoffice
      • Re: Re: Vlos .. install openoffice 28.04.2006 | 15:50
        paladin   Návštevník
        mohol by si mi poslat plz tvoj sources.list lebo mne tie subory nevie najst a nejde mi instalacia ziadnych programov
        • Re: Re: Re: Vlos .. install openoffice 28.04.2006 | 17:46
          Petr   Návštevník
          Já se omlouvám, ale už to distro nemám instalované. V konzoli ale napiš jako root příkaz emerge sync a ono se ti to všecko synchronizuje.
        • Re: Re: Re: Vlos .. install openoffice 28.04.2006 | 17:46
          Petr   Návštevník
          Já se omlouvám, ale už to distro nemám instalované. V konzoli ale napiš jako root příkaz emerge sync a ono se ti to všecko synchronizuje.
      • Re: Re: Vlos .. install openoffice 29.04.2006 | 14:36
        Paladin   Návštevník
        zatial sa mi nepodarilo spojazdnit ani flash vo firefoxe ptz automaticky to spravit nevie a manualne nechce nacitat tu stranku neviete niekto co s tym ?
      • Re: Re: Vlos .. install openoffice 29.04.2006 | 15:05
        Paladin   Návštevník
        !!! ERROR: kde-base/kdelibs-3.4.3-r1 failed. !!! Function kde_src_compile, Line 226, Exitcode 2 !!! died running emake, kde_src_compile:make
        • Re: Re: Re: Vlos .. install openoffice 29.04.2006 | 16:20
          Petr   Návštevník
          Doporučuju aby ses podíval do jejich fora kde se mnoho věcí dozvíš. Já už si toho z práce ve VLOSu moc nepamatuju. Jen vím že se to nelišilo až na malé vyjímky v instalaci od Gentoo a že to bylo super distro pro práci s multimédii. Zkus prolézt jejich forum a neklesej na mysli.
        • Re: Re: Re: Vlos .. install openoffice 29.04.2006 | 16:21
          Petr   Návštevník
          Doporučuju aby ses podíval do jejich fora kde se mnoho věcí dozvíš. Já už si toho z práce ve VLOSu moc nepamatuju. Jen vím že se to nelišilo až na malé vyjímky v instalaci od Gentoo a že to bylo super distro pro práci s multimédii. Zkus prolézt jejich forum a neklesej na mysli.