naskinovanie gnome panela

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.05.2006 | 01:32
Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
chcel by som mať tmavý gnome panel, ale mám s tým nejaké problémy. Viem že môžem niečo spustiť s iným gtk skinom nejako takto: GTK2_RC_FILES=~/.themes/nejakýskin/gtk-2.0/gtkrc gaim mám s tým ale nejaké problémy: 1- takto viem zmeniť skin len u veciach, ktoré sám spúšťam. ako to zmením pri paneli? 2- nefunguje to pri ubuntulooks a clearlooks. aplikácia vtedy vyzerá ako keby som ju spustil normálne. dá sa to nejako spraviť?
    • Re: naskinovanie gnome panela 24.05.2006 | 18:19
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      Nez tyhle operace, doporucil bych najit tema, ktere odpovida Tve predstave nebo zmenit si barvu nebo obrazek na pozadi panelu. Jinak me to s clearlooks funguje (Clearlooks-DarkOrange tema), ale jak s tim spustit panel nevim, protoze se automaticky restartuje pri ukonceni.
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!
      • Re: Re: naskinovanie gnome panela 26.05.2006 | 10:45
        Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
        Hm, udelat nejakej alias pro gnome-panel, aby to spoustel tak, jak chces?
        -- Buduj vláčky, posílíš mír!
      • Re: Re: naskinovanie gnome panela 26.05.2006 | 22:28
        Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
        zmenit skin ani obrazok na pozadi mi nepomoze chcem tmavy panel - pri tmavom skine bude tmave vsekto, nie len panel obrazok na pozadi by bol dobry, ale applety na panele si beru farbu z gtk skinu a mal by som biele tlacitka na farebnom paneli chcel by som aby to vyzeralo nejako takto
        • doplnenie 26.05.2006 | 22:31
          Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
          ten skin na paneli v tom linku neberte vazne, to je len ukazka ze zhruba ako by to mohlo vyzerat
        • Re: Re: Re: naskinovanie gnome panela 26.05.2006 | 22:31
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          panenko maria podsrpenska! preco chces aby to vyzeralo ako vista?? fuj, to XP vyzeraju omnoho lepsie
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Re: Re: Re: naskinovanie gnome panela 26.05.2006 | 22:35
            Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
            :-) mne sa vista paci. ale len ten pekny panel v nej a defaultny wallpaper
            • Re: Re: Re: Re: Re: naskinovanie gnome panela 28.05.2006 | 01:32
              Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
              Jak jsem napsal, najdi si odpovidajici tema, nebo si ho udelej: http://live.gnome.org/GnomeArt/Tutorials Ten obrazek mi udelal jasno, ty nechces vubec nic specialniho, jak jsem myslel, Ty chces Vista tema...
              -- Buduj vláčky, posílíš mír!