ako na priehladnu ponuku start?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.05.2006 | 19:18
rasto   Návštevník
chcel by som si nastavit priehladnu ponuku start vKDE, tak ako je to na obrazku v clanku http://www.linuxos.sk/clanok.php?clanokid=70 dakujem
    • Re: ako na priehladnu ponuku start? 28.05.2006 | 13:39
      Dumaru   Návštevník
      Ovládacie centrum - Vzhľad a témy - Štýl - Efekty,,, To máš priehľadnú ponuku Štart,, Panel by si mal zvládnuť cez pravé tlačítko na paneli a Nastaviť panel,,,
    • Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 15:18
      Avatar troll troll   Používateľ
      Ježiš, poriadne sa popozeraj v konfigurácii - nastavenie vzhľadu KDE. Neviem z hlavy kde to presne je, ale nie je to tam ťažké nájsť...
      • Re: Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 15:22
        6205   Návštevník
        co sa tu vsetci vzrusujete ked sa niekdo nieco opyta ? to tu fakt vy vsetci odbornici na linuxose nemate nic na praci, len lamentovat a odj***vat ostatnych ? ved ked niekdomu nechcem poradit, alebo ma irituje ovela jednoduchsia je ignoracia a nie tie vase "uzitocne rady"
        • Re: Re: Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 15:52
          WlaSaTy   Návštevník
          nastavenie konfiguracie sa vykonava bud rucnou editaciou konfiguracnych suborov alebo pouzitim (klikacieho) nastroja na upravu konfiguracie. ak ta irituje odpoved tohoto typu ktora je presna, vystizna, jednoducha a zrozumitelna, tak si posluz. a neryp namiesto toho. ak by to nebolo mozne jednym z tychto dovodov tak by som pochopil zmysel tvojej nepoznamky.
        • INFO PRE 6205 26.05.2006 | 17:45
          Avatar troll troll   Používateľ
          Ty chlape by si mal trošku predýchavať. Ak ťa vzrušilo to slovko "Ježiš" tak ti objasním situáciu. Bol som v robote, kde musím sedieť za M$DO$ XP a nevedel som si spomenuť na presný názov tej položky v menu. Ale rozhodne to tam je a tak to bola aspoň trošku užitočná rada. Nikto tu nikoho neodj***va. Ty si určite jeden z tých flamewaristov, čo sa nudia a striehnu po internete, do čoho by zabŕdli. To číslo 6025 znamená počet príspevkov, v ktorých si sa vyprskal ?
        • Re: Re: Re: ako na priehladnu ponuku start? 28.05.2006 | 13:43
          Dumaru   Návštevník
          Úplne s tebou súhlasím. Je ľahšie pre niektorých kritizovať ako sa pozrieť do systému a pomôcť. A potom že sa Linux nerozširuje pre takýchto típkov,,,
          • Re: Re: Re: Re: ako na priehladnu ponuku start? 28.05.2006 | 19:18
            WlaSaTy   Návštevník
            otazka je ci sa jedna o chybu pristupu. ak sa niekto opyta beznu otazku a dostane odpoved ktorym smerom sa ma pozriet dalej, tak je to chyba. najme pri znacne lenivom jedincovi ktory chce vsetko naservirovane na zlatej tacke :-) a bez prace.
    • Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 15:26
      Avatar hurfo Ubuntu 6.10  Používateľ
      klido pido. Aj ked "ponuka start " ma pobavila Riesenie je klikni si pravym tlacidlom na "Ponuku start :-D" a daj edit menu a tam si vyber co kde bude respektive nebude. Druha moznost je klik na spodny panel pravym tlacidlom a vyber "nastavit panel" a v okne si vyber "menu" a upravuj podla chuti.
      • Re: Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 22:16
        Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
        on chce aby bol priehladny, nie prehladny :-)
    • Re: ako na priehladnu ponuku start? 26.05.2006 | 15:57
      Avatar nardew debian  Používateľ
      kcontrol centre
    • Re: ako na priehladnu ponuku start? 28.05.2006 | 01:35
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      Ja bych taky chtel, aby muj desktop vypadal jako obrazek u clanku s plesnivyma rajcatama...
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!