LINUXSUITE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.05.2006 | 10:35
Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
Zdravim. Urobim si tu taku malu reklamu, ... Ak by mal niekto zaujem o DVD plne aplikacii pre Linux/Solaris/FreeBSD samozrejme vsetko vo forme tar.gz alebo tar.bz2 teda zdrojove kody a samozrejme aj themes pre gnome+kde nech sa mi ozve na moj email .... (lukas)
    • Re: LINUXSUITE 31.05.2006 | 00:11
      x   Návštevník
      Aky to ma vyznam, DVD plne zdrojakov, ked kazdy si najde co chce na internete? aj tie temy,,,, ved je problem sa zorientovat v temach na samotnom KDE-LOOK a nie este na DVD... je na tom DVD nejaka katalogizacia???
      • Re: Re: LINUXSUITE 31.05.2006 | 02:35
        .   Návštevník
        a ak ma niekto slaby pristup na internet: pomaly, len obcas, cez nepriechodny firewall, len s disketovkou v inet cafe...?
        • Re: Re: Re: LINUXSUITE 31.05.2006 | 02:39
          xy   Návštevník
          povedzme si pravdu : bude niekto instalovat freeBSD alebo Solaris len tak bez pristupu na net? Naco by mi bol doma freeBSD bez siete?
          • Re: Re: Re: Re: LINUXSUITE 31.05.2006 | 10:35
            skywaker   Návštevník
            takze... na dvd je vsetko zoradene do priecinkov podla pouzitia... je tam desktop-kde s aplikaciami pre KDE taktiez multimedia-audio aj multimedia-video a dalsie .... a co sa tyka freebsd je pravdou ze bez netu je to dost slabe ale freebsd ma na dve cd KDE + Gnome v Lite verziach a podporuje defaultne prehravanie mp3 co sa o linuxovych niektorych distrach neda povedat .... momentalne nemam instalnute freebsd ale aj tak rad sa k nemu vraciam ked ma nastve linux.