skype a fedora core 5

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.06.2006 | 13:08
marek   Návštevník
viem ze tato temu tu padla vela krat ale pomozte mam fedoru core a z www.skype.com som stiahol skype rozbalil a chcel spustit a vybelo mi ze mi chyba subor libstdc++.so.5 tak som si ho z www.google.com stiahol ale aj tak mi pise to iste a to ./skype: error while loading shared libraries: libstdc++.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory
    • Re: skype a fedora core 5 08.06.2006 | 18:10
      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
      A kam si ten subor dal? Dufam,ze do /usr/lib/. A nebolo by lepsie tahat balicky pre tvoju distribuciu ako jednotlive subory? Myslim ze hej.
      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
      • Re: Re: skype a fedora core 5 08.06.2006 | 18:12
        merak   Návštevník
        no ja som stiahol nejaky cely balik rpm a ten som rozbalil
        • Re: Re: Re: skype a fedora core 5 08.06.2006 | 18:20
          Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
          No teraz je o com rec? Lebo ja som vravel skor o balicku, v ktorom sa nachadza ten subor libstdc++.so, tak to si instaloval ako balik? Alebo si niekde vykutal cisto iba tento jeden subor a nakopcil ho neviemkam?
          cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
          • Re: Re: Re: Re: skype a fedora core 5 08.06.2006 | 18:24
            marek   Návštevník
            nie stiahol som balik
            • Re: Re: Re: Re: Re: skype a fedora core 5 10.06.2006 | 00:09
              Avatar stanley Ubuntu,Knoppix  Používateľ
              Marek! Ake mas distro? Ak mas ubuntu, tak Ti viem poradit. Dnes som to instaloval.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: skype a fedora core 5 10.06.2006 | 00:21
                Avatar stanley Ubuntu,Knoppix  Používateľ
                Prepac asi slepnem :) Fedora Core 5.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: skype a fedora core 5 10.06.2006 | 13:08
                  <<<>>>   Návštevník
                  hej fetak tak si to rpm naistaluj a nerozbaluj skype ponukana stiahnutie rpm aj pre fedoru core 3 a co sa tyka tyej kniznici tak ti urcite pomoze rpm.pbone.net