kliknutie neoznaci...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.06.2006 | 19:22
Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
zdravim, neviem pod aku sekciu by som to mal napisat ... ale preco v celkovo v linuxe ked napr. vo firefoxe kliknem na riadok, kde zadavam novu adresu stranky sa mi cely povodny riadok neoznaci ale musim ho mazat resp. control+a oznacit aby som mohol zadavat uplne nanovo, a to je v celom linuxe takto ... viem ze je to taka malicka hlupost ale dost mi to vadi ... da sa to nejako nastavit aby to fungovalo tak ako vo WIN??? diky za kazdy komentar ... :)
ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
    • Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 17:54
      <<<>>>   Návštevník
      preco si odisiel od suse? tam tak islo
    • Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 18:02
      111   Návštevník
      mne zase vadi ze dost casto sa mi vo firefoxe ulozi stranka ale chyba jej koncovka .htm , mam ubuntu 6.06 a v 5.10 to pridavalo vzdy tuto koncovku ked kliknes na tu adresu vo firefoxe dvakrat za sebou tak sa predsa oznaci cely riadok. Ja som to vyriesil tak ze som nastavil ako homepage prazdnu stranku a ked potrebujem zadat novu adresu tak kliknem na Home a ziskam prazdny riadok na zadanie adresy
      • Re: Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 18:12
        uid0   Návštevník
        hoem? Ctrl+T
      • Re: Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 18:32
        uid0   Návštevník
        F6
        • Re: Re: Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 18:42
          Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
          super ... diky ... 2x za sebou to ide ... :) a ... k tomu SuSE ... bol to prvy linux kt. som ako tak rozbehal ... akurat ze mam problem z graf. kartou ... a po rozbehani 3d akceleracie mi zamrzla myska a potom to uz nexelo ani spustit SUSE po reboote ... dokonca ani po preinstalovani tak som sa nan nahneval a Ubuntu momentalne ako tak ide ... skusam no ... lebo po rozbahani 3d mi tiez mrzna myska ale nerobilo problemy pri reboote a momentalne idem bez 3d a zistujem ako na to aby mi potom nerobilo zle ... takze preto Ubuntu nie SUSE diky vsetkym za pomoc
          ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
          • Re: Re: Re: Re: kliknutie neoznaci... 18.06.2006 | 19:22
            Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
            plus pre Ubuntu vs. SuSE ... Synaptic vs. YaST2 ... neporovnateľný rozdiel aspoň pre mňa ...
            ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)