Gui Portage Manager pre Gnome (Gentoo)

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.06.2006 | 18:09
worky   Návštevník
Dostavam sa do tajomstiev gentaa mam niekedi chut to rozkopat a zrusit. Ale vzdy sa nieco prihodi co zmeni moj nazor. Takze mam rad len GNOME a nedam nanho dopustit gnome je najlepsie a ostatne prostredia ma nezaujimaju. Potrebujem niejaky portage manager pre gnome ale musi byt GUI. Dakujem za radu gentisti.
    • Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gentoo) 20.06.2006 | 20:22
      Avatar chembro   Používateľ
      Porthole :-)
      • Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gentoo) 20.06.2006 | 20:24
        worky   Návštevník
        Dikes ale tem mam nieco mi nanom vadi. Rozmyslam.... Aha ked chcem nieco instalovat cez porthole tak musim si spustit root konzolu a donej napisat porthole. A ked to spustim normalne nepita pomne heslo root ale len sa mozem len prechadzat.
        • Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gentoo) 20.06.2006 | 20:28
          Avatar chembro   Používateľ
          tak stlac alt+F2 a napis gnomesu porthole
          • Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gen 20.06.2006 | 20:31
            Avatar chembro   Používateľ
            inak mne sa teraz nieco pokaslalo a porthole mi nejde, tak musim pod KDE pouzivat Kuroo # porthole
            (porthole:6052): Gtk-WARNING **: Locale not supported by C library. Using the fallback 'C' locale. Traceback (most recent call last): File "/usr/bin/porthole", line 157, in ? locale.setlocale (locale.LC_ALL, '') File "/usr/lib/python2.4/locale.py", line 381, in setlocale return _setlocale(category, locale)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome 22.06.2006 | 18:09
              WlaSaTy   Návštevník
              a premenna LC_ALL je ako nastavena pre roota?
          • Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gen 20.06.2006 | 21:03
            worky   Návštevník
            ALT + F2 vlozim tam gnomesu porthole a napise mi: Cannot display location 'file://gnomesu porthole' Details: There is no default action associated with this location.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome 20.06.2006 | 21:57
              Avatar chembro   Používateľ
              hmm , tak asi mas stare gnome( stable )
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gn 20.06.2006 | 22:53
                worky   Návštevník
                Mam gnome 2.12 ale idem si dat 2.14 :D Dneska vecer is pokompiluje stroj.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gn 21.06.2006 | 00:18
                worky   Návštevník
                Mam gnome 2.12 ale idem si dat 2.14 :D Dneska vecer is pokompiluje stroj.
        • Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gentoo) 20.06.2006 | 22:07
          Ludo   Návštevník
          Ja sice gnome nepouzivam (a okrem ineho portage ma celkom dobre spravene prikazove rozhranie, ze nie je treba pouzivat gui) ale zda sa mi ze v nom existuje nieco ako keyring-manager (cize ze si raz zadas rootovske heslo a uz mas jeho prava...) neviem ale ci by to vyriesilo aj tvoj problem
          • Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome (Gen 20.06.2006 | 23:06
            Avatar chembro   Používateľ
            Ked chce niekto pouzivat gui tak nech pouziva. Kazdy si prisposobi linux podla svojho.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Gui Portage Manager pre Gnome 22.06.2006 | 15:59
              Worky   Návštevník
              jj presne kazdy si prisposobi gentoo podla seba. Ja mam rad :D GUI cka. Ale aj konzolky ale v GUI portage managery sa skor zorientujem a vyberem si co chcem ako v terminali.