Padanie Americas Army

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.08.2006 | 18:20
Liptak   Návštevník
Zdravím, mám America's Army, verziu 2.5, čiže ešte tú, ktorá beží natívne pod Linuxom. Ale od nejakého času (zrejme od updatu kernelu z 2.6.15-22 na 23) mi stále padá, ale až po nejakom čase hrania, zvyčajne niekoľko minút. Vypisuje toto:
$ armyops
Cheat protection disabled
WARNING: ALC_EXT_capture is subject to change!
Xlib:  extension "XiG-SUNDRY-NONSTANDARD" missing on display ":0.0".
Defaulting to false
Signal: SIGSEGV [segmentation fault]
Aborting.
Crash information will be saved to your logfile.
V logu som nijaké errory nenašiel. Viete niekto poradiť? Mimochodom mám Kubuntu 6.06 a ovládače pre NVIDIU z distribúcie, čo myslím, že sú najnovšie.
    • Re: Padanie Americas Army 25.06.2006 | 18:42
      WlaSaTy   Návštevník
      trochu sa nam oteplilo. ako sa ma chladenie pc? ramky su ok? clovek by neveril :-)
      • Re: Re: Padanie Americas Army 25.06.2006 | 18:49
        m0d0r   Návštevník
        to nieje RAMKOU :DDDD ani CPU :DDD ale google :DDD
        • Re: Re: Re: Padanie Americas Army 25.06.2006 | 20:14
          Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
          no dobre ;DD // export LD_PRELOAD=/usr/lib/libGL.so armyopts (cestu k libGL.so si nastav na svoju libGL.so). // by malo pomoct ;DD
          A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
          • Re: Re: Re: Re: Padanie Americas Army 26.06.2006 | 12:50
            Liptak   Návštevník
            Bohužiaľ nepomohlo :(
        • Re: Re: Re: Padanie Americas Army 27.06.2006 | 15:00
          Liptak   Návštevník
          Na googli som dlho hľadal, ale nenašiel som to nikde vyriešené.
      • Vyriešené 19.08.2006 | 18:20
        Liptak   Návštevník
        Dávam si za trest napísať 100x "BUDEM POCUVAT WLASATEHO" :-D. Bolo to ventilátorom na grafickej karte, už dosluhoval, vymenil sa, chladenie grafiky už je lepšie, už to vôbec nepadá. Ďakujem pekne.
    • Re: Padanie Americas Army 22.07.2006 | 14:05
      Specnaz   Návštevník
      Skús to možno preinštalovať, za pokus nič nedáš :).
      • Re: Re: Padanie Americas Army 03.08.2006 | 15:38
        Liptak   Návštevník
        Nepomohlo... ale síce to už bežalo asi tri kolá (cca 5 minút), čo je rekord, som si normálne aj zahral :))).
    • Re: Padanie Americas Army 21.07.2006 | 20:16
      Liptak   Návštevník
      Skusil som aj novsie jadro (co bolo pripravene na update) aj trosku novsie NVIDIA drivery, ale stale nic... :( Som uz z toho fakt zufaly, teraz cez prazdniny by som si to rad zahral...
    • Nová hláška :) 04.08.2006 | 16:29
      Liptak   Návštevník
      Mám niečo nové :). Spustil som to ako root, spadlo to asi až po 15 minútach, čo je doosť ;). Ale dalo to trochu iný výpis, vlastne úplne ten istý, len doplnený o toto: *** glibc detected *** double free or corruption (!prev): 0x196f2988 *** Nič vás k tomu nenapadá?
    • Re: Padanie Americas Army 06.08.2006 | 19:37
      Liptak   Návštevník
      Dnes som dokladne povysaval vnutro PC, potom som ho zapol a hral vkuse asi hodinu a pol bez jedineho padu :). Mohlo to byt fakt tym? To by sa potom neprejavovalo aj nejako inac pri beznej cinnosti OS?