Azureus a chyba...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.10.2006 | 15:01
Avatar miro277 Mandriva 2009.1  Používateľ
Tak som si nainstaloval Azureus 2.4.0.2 a nech v nom otvorim akykolvek torrent, vypise mi v kolonke "Stav" takuto vetu: Chyba: Operation not permitted, setLenght fails (allocateFiles new:/mnt/win_c/zlozka/subor.mpg) Najhorsie na tom je, ze tej vete dobre nerozumiem ;)) Dakujem za hocijake navrhy riesenia problemu ;)
http://www.grains.sk
    • Re: Azureus a chyba... 29.06.2006 | 01:38
      miro277   Návštevník
      Takuto presnu a fungujucu odpoved som si nasiel ;) You will need to enable the Tools -> Options... -> Files -> "Enable incremental file creation" option. Otherwise you will get "Operation not permitted (allocateFiles...)" errors during file allocation. ...ak by mal niekto podobny problem ;)
      • Re: Re: Azureus a chyba... 29.09.2006 | 23:37
        Meno   Návštevník
        Diky za info - zda se, ze to pomohlo :-) Mandriva 2006 a Azureus 2.4.0.0, predtim to nedelalo, az ted najednou...
        • Re: Re: Re: Azureus a chyba... 14.10.2006 | 16:09
          orbiq   Návštevník
          zdravim.ako zrusim chybu v azureuse ktora sa neda skryt.je to chyba : If you have a router/firewall,please check that you have port * UDP open.Decentralised tracking requires this. uz som ho vypol a ta chyba tam stale je. dakujem
          • Re: Re: Re: Re: Azureus a chyba... 14.10.2006 | 19:21
            WlaSaTy   Návštevník
            typnem si: router a ipka 192.168.*.*, teda vnutorny rozsah na ktory sa neda z vonku priamo napojit.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Azureus a chyba... 16.10.2006 | 01:15
              orbiq   Návštevník
              ano je to tak,ale povolil som udp aj tcp protokol a na nich port.porad nieco
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Azureus a chyba... 16.10.2006 | 01:29
                WlaSaTy   Návštevník
                povolit mozes co chces pokial nenastavis smerovanie, tcp/ip je obojslerne prepojenie.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Azureus a chyba... 16.10.2006 | 13:54
                  orbiq   Návštevník
                  a ako nastavim smerovanie?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Azureus a chyba... 16.10.2006 | 15:01
                    WlaSaTy   Návštevník
                    to je popisane v prirucke k routeru.