konvertovanie CHM do PDF

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.07.2006 | 11:22
Avatar nardew debian  Používateľ
zdravim. viete mi poradit nejaku utilitku, ktora by vedela skonvertovat cely CHM subor ako je do PDF? skusal som kchmviewer a xchm, lenze tie vedia tlacit do pdf len aktualnu stranu... vdaka
    • Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 19:29
      m0d0r   Návštevník
      http://www.abclinuxu.cz/forum/show/139196 :DDD
      • Re: Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 19:33
        Avatar nardew debian  Používateľ
        dik, ale to uz som davno cital ;))
        • Re: Re: Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 20:25
          m0d0r   Návštevník
          no vidis ;DDD
          • Re: Re: Re: Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 22:11
            nardew   Návštevník
            a ak si to cital aj ty tak vies ze jedine ich poriadne riesenie je pouzit na to win soft, co je dovod preco som sa tu otazku spytal tu ;))
            • Re: Re: Re: Re: Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 22:18
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              pisali tam nieco o tom, ze kchmnieco vie extrahovat html z chm archivu
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: konvertovanie CHM do PDF 06.07.2006 | 22:40
                Avatar nardew debian  Používateľ
                ano, ono to spravi velku kopu html suborov + kopa dakych suborov... potom by bolo treba tie html prekonvertovat na pdf a vsetko to spojit - toto by slo si nato spravit skripty, ale hladam ci neexistuje nejaky soft, ktory by to vedel spravit priamo... a pri konverzii do html a az potom do pdf pravdepodobne stratim to menu co byva v chm suboroch... takze tak...
    • Re: konvertovanie CHM do PDF 07.07.2006 | 11:22
      Avatar nardew debian  Používateľ
      takze malo by sa to robit takto: emerge chmlib emerge htmldoc chmextract <chm_subor> <adresar_pre_rozbalenie> htmldoc --book -f vystupne_pdf <adresar_s_rozbalenym_chm_suborom> inak htmldoc ma aj vynikajuce GUI, cize najprv staci len vyextractovat ten chm archiv a potom uz to pdf vytvorit cez htmldoc gui(staci spustit htmldoc) este dodam, ze mne ta tvorba knihy seg faultovala(:D), ale postup je dobry, cize mozte niekto skusit :)