flash

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.07.2006 | 00:05
Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
Da sa programovat vo flashi v linuxe? Hladal som na internete, ale odpoved som nenasiel.
    • Re: flash 09.07.2006 | 17:45
      meno   Návštevník
      zrejme si hladal zle, bo uz taketo neco sa tu prediskutovavalo, ja som s tym ani len okolo toho nepresiel rovnako aj www stranky mi vela som sa im nevenoval, ale na totok odpoved viem( z toho co sa tu preone... ), ano, je taka moznost, ale je to velmi malo pouzitelne, takze ak chces cokolvek vacsie vo flashi robit tak to v linuxe velmo nevyhras...
      • Re: Re: flash 09.07.2006 | 17:52
        Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
        Ide o to ze vo flashi nemam skusenosti, ale niako ma to zaujalo. Len ked linux nepodporuje vyvoj flashovych aplikacii tak to pre mna nema zmysel.
        • Re: Re: Re: flash 09.07.2006 | 18:06
          Jaro   Návštevník
          Skywaker tu uz niekedy popisoval nieaky nastroj v linuxe, ale bol nepodporoval niektore veci.
          • Re: Re: Re: Re: flash 09.07.2006 | 22:52
            skywaker   Návštevník
            ten nastroj je javovsky aplet a podporuje len tvorbu jednoduchych chronologicky (teda casovo postupne) kreslenych veci ako ciary a rozne efekty ... vystup je klasicky swf... pouzitelne to je ale nic moc ...
            • Re: Re: Re: Re: Re: flash 10.07.2006 | 23:06
              Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
              Skoda, mozno sa aj my niekedy dockame niecoho plnohodnotneho.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: flash 10.07.2006 | 23:11
                Avatar M@trixX Mandriva 2007.1  Používateľ
                boze, sak vy ste profici, co takto napisat nejaky taky program?
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flash 11.07.2006 | 00:05
                  Jaro   Návštevník
                  Nieco si o tom vygoogluj a najdes o tom vela v diskusnych forach. Flash je od macromedie a je to uzavrety format, takze nieaky open vyvojar urcite len tak nenapise vyvojove studio pre linux. Btw. pred dvomi rokmi to stalo okolo 25 kaciek...