ako sa instaluje pc bsd 1.2

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.07.2006 | 15:15
zajac   Návštevník
ako sa instaluje pc bsd 1.2 stiahol som cd1 a tam su vsetky priecinky v tom iso subore ako keby sa to malo iba skopirovat na disk alebo sa to normalne instaluje alebo ako
    • Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:06
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      toto je linuxos.sk PC-BSD nema user-friendly instalaciu staci?
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:38
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        nema??? a ty si co pil??!!! ani nevies o com pises tak to radsej nechaj tak prosim ta... stiahni iso subor, napal si to na CD a potom nabootuj z CD.. instalacia je jednoducha, po slovensky.
        <br/> <br/>
        • Re: Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:41
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          hmmm zaujimave... :-) tak by ma zaujimalo - to 2.cd je vobec potrebne, alebo sa da potom stiahnut nejaka jazykova (alebo ina) mutacia z netu?
        • Re: Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:47
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          cital som o nom clanok a diskusiu http://www.abclinuxu.cz/clanky/recenze/pc-bsd-vyzva-linuxu-seznameni-instalace obzvlast pasaz "Exkurs: Instalační zážite" alebo tento prispevok (nevsimol som si, ze by mu niekto oponoval...)
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Re: Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 14:05
            Avatar Martin Beastie  Používateľ
            To je fajn ze si to cital, ja tiez a nad niektorymi pasazami sa da len krutit hlavou. PC-BSD pouzivam od jeho zaciatkou, tak isto som aj robil slovensky preklad. Viem ako funguje, viem ake ma ciele. Idem pracovat na clanku, snad bude za par dni online. Treba viac veci objasnit.
            <br/> <br/>
            • Re: Re: Re: Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 15:15
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              krutit hlavou mozes, ale nemozes popriet, ze si to ti ludia myslia, a co to o aj vedia o pocitacoch - a napriek tomu... a objasnit si teba, ze toto je portal o linuxe. spravicky? ok. clanky? no neviem...
              Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:52
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mozem par otazociek ohladom BSD? 1) pouziva to standardne diskove rozdelenie ako linux? teda ext3, reiserfs, swap... ? 2) ako sa volaju balicky pre BSD a ako sa instaluju?
    • Re: ako sa instaluje pc bsd 1.2 13.07.2006 | 11:14
      ooo   Návštevník
      http://www.abclinuxu.cz/clanky/recenze/pc-bsd-vyzva-linuxu-seznameni-instalace