Cedega a Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.08.2006 | 19:22
Avatar DeOr Ubuntu  Používateľ
Zdravim. Len tak zo zvedavosti som si installol Cedegu na moje vyladene Ubuntu. Neviem ake balicky prepisovalo a odstranovalo, ale po instalacii mi zacali vyskakovat nechutne errory na balicky spojene s klavesnicou a podporou jazykov. Pri kazdej manipulacii s nastavenim klavesnice, pri starte, .... vzdy error. Po neuspesnom hladani priciny a po reinstalacii celeho gnome som bol nuteny cely system preinstalovat. Mal niekto podobny problem?
    • Re: Cedega a Ubuntu 18.08.2006 | 17:39
      tatar   Návštevník
      Aj ja som raz nieco robil. Spravilo mi to to a to potom z toho vysvitlo tamto takze som mal podobny problem ako ty. A tiez mi nikto nevedel poraditt. Snad tebe poradia lepsie........................................................................
      • Re: Re: Cedega a Ubuntu 19.08.2006 | 19:22
        <<<>>>   Návštevník
        snad po dlhom case som sa tu objavil ona cedega sa neistaluje z .deb taq staci istalovat ju userom do /home/user/cedera a a bynarky do /home/user/ a na tie bynarky hodit symbolicky link do /usr/bin a nemalo by to do zas co hustit lebo nemalo to prava nieco prepisat niesom si isty ale ked bude taq to nebudete musiet preinstalovat cely system staci zistit co to urobilo v /home/user ale maalo byy to normalne ficat:))))taqto
        • Re: Re: Re: Cedega a Ubuntu 19.08.2006 | 19:22
          <<<>>>   Návštevník
          cize ziadne sudo nedavat a ani nic podobne!!!