automaticke prihlasenie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.12.2006 | 19:08
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
mandrake, a potom mandriva, ma v instalacii zaujimavu vec - automaticke prihlasenie. teda jednoducho sa spusti KDE a netreba vypisovat meno a heslo. v inych systemoch mi to vsak chyba. dalo by sa to nejako zmenit? konkretne ma zaujima ako by sa dalo prihlasenia zbavit v ubuntu :)
    • Re: automaticke prihlasenie 01.09.2006 | 11:16
      Ludo   Návštevník
      O automaticke prihlasenie sa stara gdm, resp kdm... takze ich staci spravne nakonfigurovat
    • Re: automaticke prihlasenie 01.09.2006 | 11:20
      Avatar morpher Ubuntu  Používateľ
      Menu System -> Sprava -> Prihlasovacia obrazovka -> Bezpecnost -> Povolit automaticke prihlasenie take nieco si myslel? ;-)
    • Re: automaticke prihlasenie 07.12.2006 | 18:29
      jozins   Návštevník
      som zaciatocnik, takze mam problem: chcel som tiez docielit automaticke prihlasenie alebo prihlasenie po kliknuti na avatara, lenže ked som skúšal menit témy mi zrazu grafické prihlasovanie prestalo fungovat a vypisuje ze aplikácia pre grafické prihlásenie padá, skúsi použiť inú. Ako bz som to dostal do pôvodného stavu-aby mi islo grafické prihlásenie s témou?
      • Re: Re: automaticke prihlasenie 07.12.2006 | 19:08
        jozins   Návštevník
        no vyriesil som .. - system-sprava-prihlasovacia obrazovka karta prístupnosť som vypol checkbox povolit prístupné prihlásenie