hudba,video(??)

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.09.2006 | 11:58
Avatar magnum.44   Používateľ
nainštaloval som Susse 10.1 a nejde pustiť hudba ani video. Co mam stiahnuť a naistalovat aby to islo? radte!
    • Re: hudba,video(??) 13.09.2006 | 13:31
      WlaSaTy   Návštevník
      :radte! vpravo hore je vyhladavanie, verime ze to zvladnes bez toho aby sme ta museli viest za rucicku a najst to za teba. alebo ked chces, tak to nainstalujeme aj za teba.
      • Re: Re: hudba,video(??) 13.09.2006 | 14:26
        magnum.44   Návštevník
        blbeček Wla Sa Ty
        • Re: Re: Re: hudba,video(??) 13.09.2006 | 14:38
          Avatar Linux Mint 18  Návštevník
          • Príspevok bol vymazaný.
          • Re: Re: Re: Re: hudba,video(??) 13.09.2006 | 15:41
            WlaSaTy   Návštevník
            pohodicka, zopar ludi si mysli ze sme tu plateny helpdesk a nasou povinnostou je (doplnit nahodnym vyberom). dokonca si myslia ze ak pouziju slova ako surne a vykricnik tak to urychli komunikaciu. aspon ze odtialto zmizli tie pokusy hecovat ludi zo slovami "linux je naprd lebo nezvlada toto a toto a iny OS (doplnit nahodnym vyberom) je lepsi".
            • Re: Re: Re: Re: Re: hudba,video(??) 14.09.2006 | 01:13
              Avatar magnum.44   Používateľ
              Namiesto tých Vašich slohových prác a prednášok mohol niekto napísať iba názov programu,nič viac som nechcel.lenže čo som mohol čakať od vás- sedíte celý deň pri PC v okuliaroch a kockovaných košeliach a vediete "vášnivé" debaty o blbom Linuxe ako by ste nemali nič iné na robote.a ked nejaký laik napíše tak mu hovno poradíte. pre mna je to iba obyčajný OS na práca.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: hudba,video(??) 14.09.2006 | 01:38
                c   Návštevník
                Je pravda ze sa tu niektori spravaju fakt cudne, Naozaj ich nikto predsa nenuti odpovedat. Forum je na to aby sme si poradili a vyhladavanie tu niekedy ni je velmi jednoduche, hlavne kedze sa neviete dostat na starsie prispevky.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: hudba,video(??) 14.09.2006 | 11:58
                WlaSaTy   Návštevník
                :Namiesto tých Vašich slohových prác a prednášok mohol niekto napísať iba názov programu,nič viac som nechcel. popis instalacie balickov je v zakladnej prirucke k systemu a pre danu distribuciu je intuitivny takze ho zvladne kazdy. staci si pridat zodpovedajuci instalacny zdroj a nainstalovat zodpovedajuci balik. :lenže čo som mohol čakať od vás- : od nas si mohol cakat iba to co si nam sam poskytol. my nie sme plateny helpdesk a nemame povinnost radit uzivatelom, my to robime z vlastnej iniciativy a vo volnom case. akosi si nepreukazal ani najmensiu snahu o riesenie daneho problemu, tak preco by sme sa mali namahat my a vyhladat odpoved na tuto otazku ktora tu je niekolko krat za tyzden. :sedíte celý deň pri PC v okuliaroch a kockovaných košeliach a vediete "vášnivé" debaty o blbom Linuxe ako by ste nemali nič iné na robote. sedim za notebookom, nosim rifle a tricko. okuliare zatial nepotrebujem a linux nepovazujem za "blby". zijem aj z podpory k linuxu. a nemusis mi vykat. :a ked nejaký laik napíše tak mu hovno poradíte. ked nejaky laik nema ani najmensiu snahu najst si odpoved tak nechapem preco by mal niekto iny vyvijat snahu za neho, ale to tu uz zaznelo. vynimkou by bolo ak by si ten laik zaplatil podporu. :pre mna je to iba obyčajný OS na práca. ak povazujes za beznu pracu pozeranie videa a pocuvanie hudby, tak by ma zaujimal tvoj zamestnavatel. inac sa zrejme jedna o konicek. PS.: verim ze si si chcel usetrit pracu a ziskat tym tak pre seba viacej volneho casu, ale nechapem preco na ukor druhych. toto forum nie je na zadavanie otazok ale na riesenie problemov a nachadzanie rieseni, som rad ze chapes ten rozdiel.