WINE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.10.2006 | 23:06
Avatar Gloominati ubuntu  Používateľ
Nejde mi rozbehat wine.Pozeral som navod na domovskom webe winehq.com tusim a stale to vipise chybu.Poradi niekto ?? Dakujem
    • Re: WINE 08.10.2006 | 17:28
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      samozrejme ze poradi. stiahni si navod: 1) spusti konzolu 2) cd Desktop 3) wget http://ubuntu.kayle.sk/udapper1.4b3 najdes riesenie v celej kapitole 4, a vela dolezitych informacii najdes v kapitole 5. v kapitole FAQ mas riesenie niektorych problemov
      • Re: Re: WINE 08.10.2006 | 17:51
        Avatar Gloominati ubuntu  Používateľ
        Diky moc!!!
      • Re: Re: WINE 10.10.2006 | 23:29
        rooter   Návštevník
        Gloominati, mas Ubuntu? pokial nie tak pre teba stanova rada urcite nebude fungovat, pokial hej tak mozno bude; mam pre teba univerzalnejsi navod: navstivis stranku http://winehq.org/site/download kliknes tam tvoju distribuciu a zobrazi sa ti navod /v anglictine/ a ked nam tvoju distribuciu povies, poradim(e) ti viac
        • Re: Re: Re: WINE 16.10.2006 | 22:32
          Gloominati   Návštevník
          Mam ubuntu
    • Re: WINE 13.10.2006 | 21:04
      majo   Návštevník
      ani mne nejde spustit vine začne ho načítavat ale nespustí v konzole mi vipíše toto Usage: wine PROGRAM [ARGUMENTS...] Run the specified program wine --help Display this help and exit wine --version Output version information and exit viete povedat čo stíím dík
      • Re: Re: WINE 13.10.2006 | 21:17
        Avatar chembro   Používateľ
        no LOL :D .
        "Usage: wine PROGRAM [ARGUMENTS...] Run the specified program" ti nazorne ukazuje ako spustis program pomocou wine.
        cize wine /cesta_k_programu/program.exe
        • Re: Re: Re: WINE 13.10.2006 | 21:59
          majo   Návštevník
          no jo ale to ide len cez konzolu samotni program nieje ??
          • Re: WINE 14.10.2006 | 00:10
            majo   Návštevník
            jj super už som nato došiel ale ked nainstalujem subor exe tak neviem kam mi h uloži a a neviem ho spustit skušal som to aj cez príkaz ale nič skušal som web kameru ale žiadna odozva a niektore programi to ani nespustí
            • Re: Re: WINE 14.10.2006 | 00:27
              Avatar chembro   Používateľ
              na web kameru potrebujes linux ovladace a nie windows ovladace lebo tie pod linuxom nejdu
              • Re: Re: Re: WINE 14.10.2006 | 00:36
                majo   Návštevník
                no tak to som potom bez kamery lebo na tu moju kameru som nevedel nič pre linux zohnat PS DiiiiiK
                • Re: Re: Re: Re: WINE 16.10.2006 | 23:06
                  WlaSaTy   Návštevník
                  preco myslis? co o nej pise lsusb?