pouzivanie KDE aplikacii pod GNOME

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.10.2006 | 01:03
michal   Návštevník
Chcem sa spytat, ako velmi vadi, ked pouzivam pod GNOME niektore aplikacie z KDE, na ktore som si zvykol, napriklad Krusader, K3b, AmaroK, Kate.. Ide o to, ci si velmi zatazujem ramku a ine veci napriklad natiahnutim nejakych kde kniznic alebo co pri spusteni danych programov, alebo ci je fakt lepsie zvyknut si na niektore "krepejsie" gnome alternativy. Vdaka za trpezlivost pri odpovediach.
    • Re: pouzivanie KDE aplikacii pod GNOME 09.10.2006 | 02:27
      -   Návštevník
      podla toho aky mas pocitac. ak nemas nejaky stary kde je kazdy mb ramky vzacny tak by ti to ani velmi nemalo vadit. akurat ti kde aplikacie v gnome bude dlhsie nacitavat lebo musi natiadnut aj prislusne kniznice.
    • Re: pouzivanie KDE aplikacii pod GNOME 09.10.2006 | 21:57
      fathum   Návštevník
      ja pouzivam v gnome k3b a amarok a startuju mi podobne rychlo ako v KDE ....akurat s krusaderom som mal problemy a tak som si zvykol na "krepejsi" gnome commander, inak je vsetko ok
    • Re: pouzivanie KDE aplikacii pod GNOME 10.10.2006 | 01:03
      WlaSaTy   Návštevník
      Ako bolo povedane, tak si na to aj sam prisiel. Zavisi len od teba a konfiguracie tvojeho pocitaca ci to bude pomalsie tak aby ti to vadilo. Ak pouzivas GNOME/GTK+ a chces procovat aj s programami pre KDE/QT, tak budes mat v pameti priblizne dvojnasobny pocet kniznic co bude stat drahocennu RAM. i kd na druhej strane su v dnesnej dobe bezne zostavy s rychlymi diskami a viac ako pol gigo ram kde je ten rozdiel takmer nepostrehnutelny. ved vyskusaj, a ak ti to bebude vyhovovat, tak to odinstaluj :-)