SMART v suse10.1

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.10.2006 | 20:08
stenčo   Návštevník
Zdravim Nainstaloval som si Suse a nepaci sa mi yast preto som si natiahol Smart ale ide mi len cez konzolu ked ho chcem spustit pomocou Alt+F2 vyskoci zadam mu heslo a nic sa nedeje - neotvori sa ziadne okno. ked ho chcem spustit cez konzolu pomocou prikazu: smart --gui tak mi vypise:system has no support for gtk python interface(rozumiem co chce ale pre nazornost som napisal po ang) vedel by mi niekto pomoct Dakujem
    • Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 16:15
      WlaSaTy   Návštevník
      ked rozumies co chce, tak si si uz nainstaloval interface medzi programovacim jazykom python a gtk+. pise to pre zmenu nieco ine? hm, skorej by ma zaujimalo akym sposobom bol ten smart instalovany ze si sam nenahodil naveznosti. ignore dependencies a force su velmi nebezpecne prepinace pre zaciatocnika.
      • Re: Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 16:26
        stenčo   Návštevník
        Cauko nerozumiem presne co si chcel tak si si uz nainstaloval interface medzi programovacim jazykom python a gtk+. pise to pre zmenu nieco ine? No a ako bol instalovany? No viac menej nasilu Mal byt udajne na instalacnom DVD ale tam nebol tak som si z netu stiahol potrebne baliky ale nie potrebovali napr. spominany puthon-gtk tak ten som tiez musel stiahnut Este by som ta poprosil trosku jednoduchsie - zrozumitelne aj pre lamy Dakujem
        • Re: Re: Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 16:40
          WlaSaTy   Návštevník
          predpokladam ze si ten python-gtk aj nainstaloval. inac, pre zaciatocnika je lepsie ked neha naveznosti na internty balickovaci system a nepouziva uvedene prepinace. inac sa dostane do problemov ako ty teraz ...
          • Re: Re: Re: Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 16:43
            stenčo   Návštevník
            no keby som ho nenatiahol tak mi nedovoli nahodit smart
            • Re: Re: Re: Re: Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 16:53
              WlaSaTy   Návštevník
              on ti ho nenahodi, ved sa ukonci s chybou: system has no support for gtk python interface este je mozne ze si si do systemu natahal nekompatibilne kniznice. skus to vyhodit a nainstalovat rozumnejsim sposobom. toto bolo hned na zaciatku google: http://susewiki.org/index.php?title=Smart
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 20:08
                Avatar stenčo Mandriva  Používateľ
                spravil som instalaciu podla navodu a stale nema podporu pre gtk python
    • Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 17:44
      Petr   Návštevník
      mrkni sem: http://www.suseportal.cz/smart
    • Re: SMART v suse10.1 15.10.2006 | 18:55
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Mal som rovnaký problém. Stačí cez YaST doinštalovať balík smart-gui
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk