Slovencina a OpenOffice

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.10.2006 | 13:10
kolo   Návštevník
Prosím pomôžte. Mám OS Windows xp a stiahol som si OpenOffice 2.0 portable. Ako mam nastavit slovencinu? skusal som cez Tools->Options->Language settieng->language , tam nastavim do locale settings, default corrency a aj do default language for documents slovencinu vsade , dam ok a stale mam menu v anglictine..........co mam robit aby som mal menu v slovencine?
    • Re: Slovencina a OpenOffice 20.10.2006 | 22:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      no lepsie je na anglinu v menu si zvyknut. pouziva sa totiz hocikde :) pravdepodobne to v portable verzii nie je tak dorobene, aj ked nemam ani tusenie ako portable verzia vlastne funguje :)
      • Re: Re: Slovencina a OpenOffice 20.10.2006 | 23:38
        Dumaru   Návštevník
        no lepsie je na anglinu v menu si zvyknut. pouziva sa totiz hocikde Ja som si myslel že sme na Slovensku, sa už zobuď :( Keď sa už zaoberáme Windowsom (a nie Linuxom), určite sa dá stiahnuť aj česká verzia OOo z ich domovskej stránky, je určite zrozumiteľnejšia ako anglická.
        • Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 00:02
          autor   Návštevník
          to by som aj urobil kebyze nemam rychlost netu pomalsiu ako rychlost clna plavajuceho proti prudu---uz toto mi dalo casu stiahnut...no ale asi nemate ziadne riesenie...zacinam mat pocit ze cely ten Oo je rovnaka haluz jak cely linux...a ten ma fakt pobavil .
          • Re: Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 00:09
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            zacinam mat pocit ze cely ten Oo je rovnaka haluz jak cely linux...a ten ma fakt pobavil Môžeš si byť istý, že tiež si nás pobavil, inak s tým riešením - pomýlil si si fórum a riešenie je stiahnuť český OOo, tak čo riešiš?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 12:19
              Avatar M@trixX Mandriva 2007.1  Používateľ
              Preco prave cesky ??? Neexistuje slovensky ?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 12:54
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                Pretože chlap chce pravdepodobne najnovšiu verziu, ktorá je v prvom rade česky, ako pozerám na ich webe. Narozdiel od Linuxu Windows verzie si musí stiahuť komplet soft v jazykovej mutácii, nie ako v Linuxe, kde stačí dohrať podporu jazyka do anglickej.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 12:59
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                Na ftpčku sa dá stiahnuť aj najnovšia slovenská verzia, takže ti dávam za pravdu :) Ale určite sa sústreďujú na začiatku na českú verziu.
          • Re: Re: Re: Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 10:29
            meno   Návštevník
            heh, co cakas ked si stiahnes anglicku verziu, ono to tak vacsinou byva ze ked stiahnes nemecku verziu tak darmo budes ocakavat ze po nainstalovani bude menu vo francustine ze... no ale existuju aj lokalizacne balicky, mozno keby si trochu rozmyslal tak by ta napadlo sa popozerat na strankach openoffice a urcite by si na to narazil
    • Re: Slovencina a OpenOffice 21.10.2006 | 13:10
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Dnes asi nevidím, prehliadol som, že aj Windows má jazykové balíky, robím s Linuxom a nie s Windowsom. Nemám ich odskúšané a nepoznám ich, preto som písal o stiahnutí celého OOo v jazyku. Odkaz na stiahnutie slovenčiny do OOo 2.0.4. Inak podľa mňa tu už fakt nie je čo riešiť, toto fórum sa venuje pravdepodobne inému OS ako je Windows.