STREAM v UBUNTU edgy

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.10.2006 | 13:47
Richard   Návštevník
Ja viem ze sa tu uz nieco o tom pisalo ale nech robim ci robim stale mi nefunguje cez FF telka ako STV, JOJ a MARKIZA cize stream video skusal som vsetky mozne kodeky wmv mi ide v pohode v Toteme ale len ako video a nie cez fox skusal som a Mplayer a jeho plugin do Foxa ale stale nic uz sa niekomu podarilo rozchodit stream? ak ano pleas pomozte ako na to a ake kodeky DAKUJEM
    • Re: STREAM v UBUNTU edgy 28.10.2006 | 23:33
      fathum   Návštevník
      ja som ho rozbehal ...no iba doinstalovanim mplayer pluginu ...i ked som v 6.06 pouzival totem plugin, v 6.10 nefunguje ...dokonca sa mi neda streamovat ani cez helix a vlc pluginy ....jedinym vychodiskom pre mna je mplayer
      • Re: Re: STREAM v UBUNTU edgy 29.10.2006 | 00:20
        Richard   Návštevník
        No mne by to aj stacilo mam nainstalovany mplayer w32 codeky a stale nic namiesto videa je tam len seda plocha a vobec sa tam nezobrazi player a uz som skusal vsetko a stale nic :-(( Uz som skusal aj mediaplayerconnectivity ale to sa mi vobec nepaci
        • Re: Re: Re: STREAM v UBUNTU edgy 29.10.2006 | 00:44
          Richard   Návštevník
          toto vsetko mam vo FF v plugins : mplayerplug-in-gmp.so mplayerplug-in-gmp.xpt libflashplayer.so libnullplugin.so libtotem-basic-plugin.so libtotem-basic-plugin.xpt libtotem-complex-plugin.so libtotem-complex-plugin.xpt libtotem-gmp-plugin.so libtotem-gmp-plugin.xpt libtotem-mully-plugin.so libtotem-mully-plugin.xpt libtotem-narrowspace-plugin.so libtotem-narrowspace-plugin.xpt libunixprintplugin.so mplayerplug-in-qt.so mplayerplug-in-qt.xpt mplayerplug-in-rm.so mplayerplug-in-rm.xpt mplayerplug-in-wmp.so mplayerplug-in-wmp.xpt m playerplug-in.so mplayerplug-in.xpt
          • Re: Re: Re: Re: STREAM v UBUNTU edgy 29.10.2006 | 10:54
            Riso   Návštevník
            ako je to mozne ze v http://www.ceskatelevize.cz ide vsetko OK a slovenske ani jeda ? dokonca aj Totem
          • Re: Re: Re: Re: STREAM v UBUNTU edgy 29.10.2006 | 12:07
            fathum   Návštevník
            skusal si instalovat libxine-extracodecs??
            • Re: Re: Re: Re: Re: STREAM v UBUNTU edgy 29.10.2006 | 13:47
              Riso   Návštevník
              Ano