zakerny script

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.11.2006 | 23:33
Avatar stanley Ubuntu,Knoppix  Používateľ
Ahojte! Ani neviem ako som prisiel k nejakemu zakernemu scriptu, ktory sa mi zrejme sam spusta pri bootovani. Otvara mi sa mi kos, ponukne vypnutie pocitaca, zapne Evolution, otvori co si zmysli :). Od siete som sa odpojil a robi to aj tak. Preinstaloval som cele Ubuntu DD a zacalo to znova. Ako sa mam toho zbavit?
    • Re: zakerny script 03.11.2006 | 16:23
      WlaSaTy   Návštevník
      ak mas kurzor mysi stale v rohu, tak si korektne nastav mys.
      • Re: Re: zakerny script 03.11.2006 | 16:36
        stanley   Návštevník
        Tak to veru nie. Kurzor sa sam pohybuje a spusta rozne aplikacie. Otvori mi kos aj 6x. Vyzera to skoro tak ako keby niekto ovladal moje PC na dialku. Kabel je vsak fyzicky odpojeny. Tak si myslim, ze to bude nejaky script, ktory sa v urcitych casovych intervaloch spusta.
        • Re: Re: Re: zakerny script 03.11.2006 | 17:05
          Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
          Odpoj mys a uvidis ze to prestane robit.
        • Re: Re: Re: zakerny script 03.11.2006 | 17:07
          WlaSaTy   Návštevník
          hm, ak predpokladame ze mys je v poriadku (kabel je ok, zasuvka v ktorej je mys nema problem, pri kabli nie je mobil s prebiehajucim prenosom alebo noname wifi karta s zle nastavenym vysielacim vykonom, baterky su ok), tak by som skutocne odporucil pozriet sa ako je definovana mys. presne toto mi robila ak som mal 3 (a viac) tlacitkovu definovanu ako 2 tlacitkovu. kurzor lietal po obrazovke, vacsinou bol niekde v rohu a spustal a spustal a obcas sa mi aj nieco vymazalo.
          • Re: Re: Re: Re: zakerny script 03.11.2006 | 23:33
            Avatar stanley Ubuntu,Knoppix  Používateľ
            V /etc/X11/xorg.conf mam: Section "InputDevice" Identifier "Configured Mouse" Driver "mouse" Option "CorePointer" Option "Device" "/dev/input/mice" Option "Protocol" "ExplorerPS/2" Option "ZAxisMapping" "4 5" Option "Emulate3Buttons" "true" EndSection Je to nakonfigurovane korektne? V skutocnosti mam obycajnu trojtlacitkovu gulickovu mys A4tech.