problem s napalovanim-kodovanie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.11.2006 | 18:09
Pupok   Návštevník
zdravim mam problem s napalovanim, k3b mi vypisuje ze potrebuje prekonvretovat kodovanie suborov , tak som pouziv convmv a tento prikaz: convmv -r --notest -f utf8 -t iso-8859-2 /home/ ten mi ale vypisuje ze nemoze prepisat znaky, (iso-8859-2 doesn't cover all needed characters for:.... )co mam urobit? bo uz mam plne disky... diky
    • Re: problem s napalovanim-kodovanie 14.11.2006 | 17:43
      Pupok   Návštevník
      subory boli asi v cp1250 a utf8 si to privlastnilo tak som dal prekonvertovat z cp1250 na iso-8859-2 a uz to prepisalo, len k3b mi vyhadzuje stale dajake chyby bez popisu
      • Re: Re: problem s napalovanim-kodovanie 14.11.2006 | 17:58
        ---   Návštevník
        spusti k3b v konzole mozno to vypise viac
        • Re: Re: Re: problem s napalovanim-kodovanie 14.11.2006 | 18:08
          Pupok   Návštevník
          v k3b napise : :-( write failed: Input/Output error a v konzole: Grabbing the mouse failed with "GrabInvalidTime" QObject::connect: No such signal K3bGrowisofsImager::buffer(int) QObject::connect: (sender name: 'unnamed') QObject::connect: (receiver name: 'unnamed') (robil som najprv image, ale ani napalovat nejde)
        • Re: Re: Re: problem s napalovanim-kodovanie 14.11.2006 | 18:09
          Pupok   Návštevník
          v k3b napise : :-( write failed: Input/Output error a v konzole: Grabbing the mouse failed with "GrabInvalidTime" QObject::connect: No such signal K3bGrowisofsImager::buffer(int) QObject::connect: (sender name: 'unnamed') QObject::connect: (receiver name: 'unnamed') (robil som najprv image, ale ani napalovat nejde)