Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu

Sekcia: Komunita 17.12.2006 | 03:42
Dumaru   Návštevník
Práve som prišiel nachmelený z hospody (mám strašne rád pivo), v popolníku mi dohára Westka (fandím paradoxne v F1-ke West McLarrenu), vonku sa rozčuľuje pittbulka Alba a mňa napadlo, aké neresti majú Linuxáci. Keď niekto spomenie Linux (ak ho dotyčný pozná), hneď si predstaví človeka ktorý sedí v kuse za počítačom a hrabe sa v konfigoch a kompiluje soft alebo nebodaj jadro. A toto som ja na narodkách (vpravo v nezadymiteľnom vyťahanom tričku, a že sa nevedia Linuxáci baviť :-)
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 01:20
      Dumaru   Návštevník
      Aké sú Vaše "závislosti"? Zámerne som zvolil túto anketu kvôli odľahčeniu Linuxu a PC problematiky. Hoďte linky na Vaše akcie.
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 03:07
      Dumaru   Návštevník
      Odkazy na fotky sú zatiaľ nefunkčné, ale aj tak anketa pokračuje -> Vaše závislosti okrem Linuxu :-|_
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 19:51
      Avatar kopancek Gentoo, XBMCbuntu  Používateľ
      Hmm, zavislosti?? co to je?? :D No tak myslim ze u mna predovsetkym pivo...A niektore druhy alkoholu //bola mila stihla krasna, vsetci sme ju milovali, volala sa flaska :D// Ale mojou asi najvacsou zavislostou su ZENY!! Takze ten zaskatulkovany popis linuxaka ako zakomplexovaneho typka co cely den iba sedi pri svojom milovanom pocitaci na mna asi moc nefunguje..ale moc mi to ani nevadi :)
      Bola mila, stihla krasna, moja jedina a prava laska a volali sme ju flaska:P
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 20:29
      Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
      Heeh, dobra anketa. Som teda zvedavy. No ja som mierne vlakoidny zavislak. Z poslednych 48hodin som 9hodin stravil pobehovanim okolo vlakov a fotenim. (a aj nejake videa) Dokaz: http://www.youtube.com/results?search_query=x55lukas&search=Search
      Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk
      • Re: Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 07.12.2006 | 20:37
        Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
        Uz som si myslel ze si ten co nas stale foti a nataca a beha po kolajniciach, cakame, kedy ho nieco zrazi :-]. Pozname aj takeho co si opisuje cisla voznov. Mas zaujmavy konicek. Len si davaj pozor. Mam nejake foto zo stavby koridoru v Leopoldove. Je to z leta. Teraz je to uz pomaly hotove. Na tom modrom trolejarskom robim. http://www.sabn.sk/foto/koridor/
        • Re: Re: Re: Anketa -> VaĹĄe zĂĄvislosti okrem Linu 13.12.2006 | 19:21
          Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
          Takze trolejar.... Ja som od Leopoldova asi 200km, tak o mna strach mat nemusis. :)
          Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 21:41
      mrtwosh   Návštevník
      strašne veľa piva a strašne veľa červenokrabičkových westiek. ale fandil som ferrari ;-) inak kedysi som bol hodne zaťažený na tlačené cigarety, tak som mal záľubu v turner zware shag. v našich lazoch je to ale nedostupná záležitosť. mám za sebou 10 dní offline.
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 22:04
      Dumaru   Návštevník
      A zabudol som na jednu moju slasť, mám rád rezne z diviny :-) Inak pracujem na mojom foto, že aby ste vedeli kto načmáral anketu.
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 22:22
      Dumaru   Návštevník
      Autor ankety je očividne nachmelený :-) Ale týka sa to ankety, vystrihol som zostávajúcich 20 nachmelených kusov,,,
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 22:35
      033   Návštevník
      sex , linux a rokenrol :)
      • Re: Re: Anketa -> VaĹĄe zĂĄvislosti okrem Linuxu 26.11.2006 | 23:37
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        punk, sex, pivo! a linux :)
        Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: Anketa -> VaĹĄe zĂĄvislosti okrem Linu 27.11.2006 | 04:40
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          F1 (fandim ferrari uz temer 10 rokov) , hudba, coding webow, baby (jasna vec) a posedenie v mikade (to je to miesto kde sa robia stretka - na predvianocne linux community stretko pridite!!!) a tliachanie do vetra, provokovanie divokych civav, oblbovanie ankiet, damokles ... je toho vela ... alkoholu sa uz radsej snazim vyhybat ... :D linux tiez ako samotne PC, ale kompilovanie nepatri medzi oblubene cinnosti. a inak ... Jagshemash? my name is borat! to skratka isti :))) btw, ako to, ze este nepisal standa hofferek? :D
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 27.11.2006 | 09:33
      snup   Návštevník
      Fu tak toho je dost... Ale hlavne sex, kompi... co sa da robit s pc toho sa drzim... ale uz nje ako kedysi... neska to uz je o inom ako len o hrani...
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 28.11.2006 | 09:10
      Hefto99   Návštevník
      Mala pomoc roznym vedeckym projektom pod platformou BOINC .. a tu je stranka nasej slovenskej komunity BOINC.SK POZOR! Je to silne navykove. Cloveka to chyti a uz nepusti :-)
      • Re: Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 06.12.2006 | 14:28
        Avatar snup *buntu, deb  Používateľ
        No ani som si nemyslel ale je to lepsie ako ganja a cigi a zenske dokopy... preco si mi to ukazal??? teraz uz neodidem od pc ani na wc do pc...
        su: Sorry
        • Re: Re: Re: Anketa -> VaĹĄe zĂĄvislosti okrem Linu 13.12.2006 | 16:23
          Srigi   Návštevník
          Kua aj som sa chytil
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 28.11.2006 | 21:25
      Avatar lazzio F16  Používateľ
      PeCko+music+ bike :'( bude+ woman+partyzs :-]
      $ € £ > /dev/null ; fg human_mind [1] zazen
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 08.12.2006 | 10:24
      Avatar 321Peto PCLinuxOS 2007  Používateľ
      Turistika, vylety do prirody peso ale aj cyklotury (bike je na prvom mieste), fotografovanie . Z dalsich zavislosti je to horka cokolada a mlieko. Nechut ba az odpor voci pivu, cigaretam a zafajcenym priestorom. Ja
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 13.12.2006 | 13:58
      NasaK   Návštevník
      Metal, chlast (uz len obcas), zenske, PRISON BREAK, LOST, ... ;)
    • Re: Anketa -> Vaše závislosti okrem Linuxu 17.12.2006 | 03:42
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      Cigara a japonsky serialy s robotama :)
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!