MSN a Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.11.2006 | 00:11
guba   Návštevník
Zdravim Vas. Poradte prosim ako sa dokazem spojit s kamosom, ktory pouziva WINXP? Aky sposob je najlepsi? On pouziva LIVE MESANGER. Da sa to napr. v ubuntu cez Gaim internet mesanger s protokolom MSN???? DAKUJEM ZA ODPOVEDE.
    • Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 17:57
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      ano, cez gaim MSN funguje
      Debian. apt-get into it…
    • Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 18:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      gaim ma tento protokol, a maju ho aj dalsie programy. napriklad kopete ci amsn...
      • Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 19:27
        guba   Návštevník
        skusal som ten gaim internet mesanger. vytvoril som si konto, no nemoze ma to prihlasit (zaregistrovat).Kde je problem? DIK
        • Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 19:46
          guba   Návštevník
          Alebo, ako sa mam spravne zaregistrovat. HELP. Dakujem
          • Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 19:56
            guba   Návštevník
            HELP.
            • Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 21:00
              Jaro   Návštevník
              Skus to najprv na msn.sk a potom sa s tymi udajmi prihlas.
          • Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 20:54
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            to akoze sa na linuxovom fore pytas ako sa registruje MSN? :D
            Debian. apt-get into it…
            • Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 21:00
              fsdf   Návštevník
              Hej.Tha skusam to a vobec sa nedari.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 21:06
                guba   Návštevník
                zvolim protokol na MSN. zvolim screen nameheslo alias ulozim a stale nic.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 21:55
                  guba   Návštevník
                  ako sa zaregistrovat, please. Ved v tom gaim mesangeri a aMSN je len par funkciim, ktore sa momentalne daju spostit, no ani jedna neponuka moznost: zaregistrujte sa, registration ani nic podobne :() help.
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 22:19
                    Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
                    ved si pisal ze si si vytvoril ucet teda sa registroval na nete. to znamena ze v Gaim alebo aMSN sa ti staci ua len pod tym vytvorenym kontom prihlasit, nemusis sa znova registrovat. mal by si tam mat dva riadky 1. na registrovane meno - email adresu 2. na heslo
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubuntu 29.11.2006 | 22:44
                      dgfsg   Návštevník
                      otvorin napr gaim: v menu pre ucty zvolim - pridat vyberiem MSN protokol zadam screen name potom heslo nakoniec alias. kliknem ulozit v okne ucty sa objavi konto zacne sa automaticky pripajat a potom vypise, ze bud e-mailova a dresa, alebo heslo su nespravne. toto som urobil. Je potrebne urobit este nieco ine???? DIK
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a Ubun 29.11.2006 | 22:47
                        dfasf   Návštevník
                        alebo kratsie: ako sa zaregistrovat na nete (gaim, aMSN)
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MSN a 30.11.2006 | 00:11
                          Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
                          screen name je tvoja email adresa pod ktorou si sa registroval na www.msn.sk alebo www.msn.com heslo je heslo, to snad netreba nijak vysvetlovat a login je potom meno pod ktorym chces aby ta ludia videli z druhej strany. pokial si niesi isty zadaj do screen name a login ten isty email. registrovat MSN login si mozes asi tu