e17 na ubuntu 6.10 (edgy eft)

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.12.2006 | 00:57
FrozenDog   Návštevník
Zdravim vsetkych, od vcera sa pokusam rozchodit na mojom edgy efte window manager e17 (enlightenment), no zatial neuspesne. Skusal som instalaciu z CVS (pomocou automatizovaneho skriptu easy-e17.sh) aj pomocou deb repozitarov, ale nic zatial nefunguje. Mate s tym niekto skusenosti? Alebo viete poradit nejaky repozitar, na ktorom je funkcna verzia e17? Vdaka za kazdu radu.
    • Re: e17 na ubuntu 6.10 (edgy eft) 05.12.2006 | 14:21
      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
      preco nejdu baliky z repozitarov? co vypisuju? aka chyba nastala?
      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
      • Re: Re: e17 na ubuntu 6.10 (edgy eft) 05.12.2006 | 16:14
        FrozenDog   Návštevník
        Problem je, ze balik enlightenment sa tvari ako nainstalovany, avsak nainstalovany nie je (resp. v systeme nikde nie je jeho binarka, teda sa neda spustit). Balik e17 je vlastne iba virtualny balik, ktory nainstaluje enlightenment aj s ostatnymi potrebnymi balikmi.
        • Re: Re: Re: e17 na ubuntu 6.10 (edgy eft) 05.12.2006 | 21:01
          <<<>>>   Návštevník
          ta ked to mas naistalovane z repozitarov taq to mas dobre staci sa log out a v GDM alebo KDM alebo co mas za spravcu prihlasenia v sedeny vybrat enlightenment namiesto gnome alebo co mas a potom sa normal prihlasis a namiesto KDE ale GNOME ci co mas ... sa ti otvori osvietenie (enlightenment) :) viz LinuxOS-serial-o-Enlightenmente
          • Re: Re: Re: Re: e17 na ubuntu 6.10 (edgy eft) 06.12.2006 | 00:57
            FrozenDog   Návštevník
            Vdaka, uz som to medzitym rozchodil. Problem bol v tom, ze balik enlightenment bol vadny. Vsetko (enlightenment a zavislosti, e17 a zavislosti) som odinstaloval a potom znova nainstaloval z ineho repozitara (deb http://e17.dunnewind.net/ubuntu edgy e17). Teraz to uz fici.