Problem s MPlayer

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.12.2006 | 00:39
Avatar RE5PEKT ubuntu  Používateľ
Čaute ľudia, mám taký menší problém s MPlayer. Dával som si do poriadku káble, aby som mal aspoň trochu lepšiu cirkuláciu vzduchu v bedni, lebo je už aj tak dosť malá. Dal som to do poriadku, všetko je zapojené tak, ako pred tým. Disky, mechaniky aj operačné systémy idú bez problémov. Problém je v tom, že MPlayer má asi nejaký problém s komunikáciou s mechanikami. Keď púšťam film normálne cez open file, tak sa nič nedeje,ale každých 20 minút musím dávať novú kapitolu... Keď dam DVD: Open disk, tak my vyhodi: failed to open dvd: //1. Mechaniku na čítanie filmov mam. /dev/cdrom. Sry, ze je to take dlhe, ale kratsie som to nevedel popisat... Ak mi viete pomôcť, alebo aspoň povedať, čím to môže byť, vopred diki.
    • Re: Problem s MPlayer 10.12.2006 | 19:45
      stando   Návštevník
      staci ked sa trochu zamyslis....;) 1. Vsetko ti islo. 2. Poprepajal si kable a uz ti nieco nejde, pricom si nic ine nemenil. 3. Nieco blbe. Ergo, zle si to poprepajal....skus pozret znova do debny...:)
      • Re: Re: Problem s MPlayer 19.12.2006 | 20:58
        Avatar RE5PEKT ubuntu  Používateľ
        Som to asi osemkrat prepajal a neslo ani raz....
        • Re: Re: Re: Problem s MPlayer 20.12.2006 | 00:39
          Srigi   Návštevník
          Preinstaluj MPlayer, nezabudni po odinstalovani zmazat obsah ~/.mplayer