seriovy potkan a stary pc...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.12.2006 | 13:18
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
ahoj. mam zvlastny problem. sused mi doniesol svoj stary pc, nech to preinstalujem... je to pc ani sam nevie odkial, a neda sa zistit zakladna doska ani prakticky nic... bol tu nahodeny windows 98 a zenwalk. windows 98 nepozna grafiku ani zvukovku, zenwalk nepozna mysku. nepozna VOBEC ziadnu mysku :( ach jaj... mys je seriova, a pri instalacii sa zadavalo na asi 5 sposobov :( poradte, co s tym... alebo poradte ine distro, co by islo na 64MB ram...
    • Re: seriovy potkan a stary pc... 16.12.2006 | 22:46
      WlSaTy   Návštevník
      vzhladom na to ze nevieme aka je to myska tak sa neda poradit. dvoj tlacitkova, trojtlacitkova, s koleckom, logitech, ms, ... ano, tych mysovadil bolo vela ako uz ise vies. nemas predsa len jedneho suseda ...
      • Re: Re: seriovy potkan a stary pc... 17.12.2006 | 10:32
        Elven   Návštevník
        skusal som zatial 3 mysky, ani jedna nejde. vzdy bolo s novou myskou preinstalovane... trojtlacitkove vsetky, jedna mala aj koliesko (genius netscroll na serial)
        • Re: Re: Re: seriovy potkan a stary pc... 17.12.2006 | 13:18
          WlaSaTy   Návštevník
          tu nejde o to vyskusat co najviac mysovadiel, tu ide o to pripojit mysovadlo do pocitaca a povedat systemu aka je to mys. predsa len seriak nie je plug'n'play a autodetekcia stoji za ... mimochodom, stale sme sa nedozvedeli v akom prostredi ta mys nejde a ako sa ju snazis konfigurovat. ci pouzivas jadrovy modul pre mys, gpm alebo interny subsystem xwindows. v kazdom sa to robi inak.
    • Re: seriovy potkan a stary pc... 16.12.2006 | 22:51
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      a uz si skusal to co som ti radil tutok? http://www.linuxos.sk/zobraz_prispevok.php?forumid=48852
      Debian. apt-get into it…
    • Re: seriovy potkan a stary pc... 16.12.2006 | 22:57
      Jaro   Návštevník
      Vector linux mozno