PcLinuxOs

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.12.2006 | 17:25
Pepo   Návštevník
Ahojte, skusam distro PcLinuxOs, celkom slusne, v pohodicke chodi na 333MHz rachotine. Prosim ak mate niekto skusenosti s tymto distrom, prosim podelte sa o ne. Momentalne som narazil na problemik so slovenčinou, poradi mi niekto ako ju tam dostanem, prip. aspon znakovu sadu? Dakujem.
    • Re: PcLinuxOs 28.12.2006 | 09:10
      Elven   Návštevník
      skus trosku popisat ako funguje - teda ake pouziva graficke rozhranie a cez ake baliky sa instaluju nove dobroty :)
      • Re: Re: PcLinuxOs 28.12.2006 | 16:42
        Pepo   Návštevník
        Je to podla mna 90% Mandriva. Aj rozhranie a ovladacie panely, len ikony ine. Laduje sa rovanako ako v Mandrive, skusal som Skype RPM, ale neslo. Nasiel som vsak priamo v ponuke programov. Rozhranie KDE, Gnome, Fluxbox (idealne). Instalacia 1CD. Znakovu sadu som si uz dal cez ovladacie centrum. Proste pohodička :-)))
        • Re: Re: Re: PcLinuxOs 28.12.2006 | 17:15
          fathum   Návštevník
          aku mas verziu? ....mal som 0.92, velkou vyhodou bolo prave to, ze vsetko funguje, nic nemusis doinstalovavat, ale na druhej strane, to distro si nedokazalo zapamatat nastavenia :) ...napr. nechal som format jpg otvarat nejakym prehliadacom, inym ako je predvoleny gimp vo verzii 0.92, no po restarte boli nastavenia opat defaultne ako po instalacii systemu .....mal som z toho distra pocit, ze "vsetko uz je prednastavene a nic sa nesmie menit"
          • Re: Re: Re: Re: PcLinuxOs 28.12.2006 | 17:25
            Pepo   Návštevník
            0.93a Big Daddy, zial ich originalna stranka nefunguje, ale je tu .DE a .NL