Conky pod berylom

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.01.2007 | 14:40
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Prosim o pomoc. Nainstaloval som si conky a podla navodu som si ho "vyzualizoval" lenze ho mam na popredi a nie na pozadi :( teda vzdy ked mam aktualne nejake okno, prekryva mi ho conky, nasledujuca ukazka a tu je to, ako mam conkyho nastaveneho conky
Dakujem za odpovede
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Conky pod berylom 10.01.2007 | 14:43
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      A este by som chcel vediet, ako ho nastavit aby bol nizsie, teda aby mi ho nezakryvalo menu, no a bol by som taktiez rad, keby ste mi ukazali nejake ine vizualizacie ako je ta co mam, ja som v podstate ine ani nenasiel. Dakujem
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Conky pod berylom 10.01.2007 | 16:39
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Uz som to spravil, sorry ze som obtazoval, stacilo sa stym pohrat a na conky.sourceforge.net je toho kopu, konfigurakov. Uz mi to ide velmi slusne, dokonca som si nastavil aby som to mal na vsetkych plochach, prikladam screenshot :)) Aky som stastny, ze sa mi nieco podarilo rozbehat na linuxe, aj vam sa to stava? :) :D prihadzujem screenshot, keby ste mali zaujem o konfigurak tak ho prihadzujem tiez
        screenshot
        konfigurak


        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people