Gentoo: links browser -g prepinac

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.01.2007 | 23:25
Avatar srigi   Používateľ
Trocha som rozmysla ze tento thread je obsolete , ale vlastne kym sa to vyriesi, mozem si aspon links zkompilovat.

Takze, ake si mam nastavit USE flagy aby sa mi zapla podpora grafickeho modu v links-e?

Standartne som mal tieto, ale nezaplo sa to

USE="acpi alsa bluetooth cdr dvd dvdr -gnome -gtk -gstreamer -ipv6 mysql mysqli pcmcia openal opengl oss sdl sockets sqlite unicode usb wifi"

Ked zapnem flagy directfb fbcon svga gif tiff png , tak sa kce kompilovat polovica desktopu Xorg vratane.

Neviete ako nastavit USE aby sa zapol graficky mod a nemusel som kompilovat polovicu portage?

Chcem si Gentoo vystavat podobne ako Arch z textovej konzole. K tomu ale potrebujem browser do konzole
    • Re: Gentoo: links browser -g prepinac 18.01.2007 | 13:28
      WlaSaTy   Návštevník
      to je predsa pochopitelne. pokial to zmenis v globalnom /etc/make.conf tak sa ti bude chciet rebildnut vecsina systemu, teda ta co pozna dane flagy a dalsie baliky co su na nich zavisle. keby si to zmenil jednorazovo pomocou premennej tak si to sice prekompilujes ale pri update links-u sa ti to strati a znova prides o vyuzitie grafiky. dalsia rychla moznost je nahodit si tie USE flagy cisto len pre balik links .

      myslim ze je to krasne popisane v dokumentacii pre gentoo. akurat sa ochladilo takze ju odporucam na dlhe zimne vecery.