2% z dani

Sekcia: Ostatné 02.02.2007 | 21:07
Tomas   Návštevník
Je mozne dat svoje 2% z dani na linux? Existuje take zdruzenie? Co SKLUG?
    • Re: 2% z dani 02.02.2007 | 22:04
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      hej, je Sk-Lug (k ich (ne)aktivite sa nevyjadrujem)... Alebo este SKOSI.org.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: 2% z dani 02.02.2007 | 22:35
        Seki   Návštevník
        Este neplatim dane(ale hadam by som spracoval rodicov), nedaju sa tie 2% previest na linuxos.sk a tym podporit komunitu (aspon by bolo viac penazi pre autorov clankov a tym padom hadam aj viac clankov). Lebo mam taky dojem, ze tuto stranku za den navstivi viac ludi ako stranky sklug-u+skosi dokopy.
        • Re: 2% z dani 02.02.2007 | 22:44
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          musi sa jednat o neziskovu organizaciu...
          Debian. apt-get into it…
          • Re: 2% z dani 03.02.2007 | 18:05
            Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
            Moc sa v tom nevyznam ale neda sa zaradit linuxos.sk medzi neziskove organizacie?
            • Re: 2% z dani 03.02.2007 | 18:37
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              nie, to by musela za linuxos.sk stat nejaka neziskova organizacia :)
              predpokladam, ze momentalne za nim stoji zivnost jedneho cloveka a tak to mozne nie je...
              Debian. apt-get into it…
              • Re: 2% z dani 03.02.2007 | 18:44
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                Stoji za nou LINUX s.r.o. -> vid clanok z 31.12.2006...
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: 2% z dani 03.02.2007 | 19:05
                  Avatar uid0 Debian  Používateľ
                  to je jedno. ale penke, ze ste dokazali nasetrit take zakladne imanie ;)
                  Debian. apt-get into it…
      • Re: 2% z dani 03.02.2007 | 19:42
        Tomas   Návštevník
        kym sa rozhybu...
        http://www.skosi.org/?qwiki_page=skosi:help:sk
        • Re: 2% z dani 03.01.2012 | 12:06
          mrk   Návštevník
          Alebo soit.sk ? Ale tam pisu, ze su obcianske zdruzenie, to asi nebude stacit...

          Celkom ma tato tema trapi, chcel by som, aby aspon tie 2% isli na nieco uzitocne, nie na platinove sitka a eurovalovy.
          • Re: 2% z dani 03.01.2012 | 12:41
            Avatar chatpall   Používateľ
            soit je momentalne najaktivnejsia organizacia v ramci slovenskych organizacii zameranych na linux... tym darovat 2% mozes... vzdy ma ale zaujimalo preto stoji linuxos.sk na srocke. ludia co to zakladali si mysleli ze sa na tom bude dat zarobit? :)
            NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: 2% z dani 03.01.2012 | 13:11
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              ale keby linux s.r.o bol obc. zdruzenim, urcite by som si rozmyslel ci im dat 2 % z dani. takymto pristupom ako maju, si viem lepsie predstavit investovanie mojich 2 % dani.
              • Re: 2% z dani 04.01.2012 | 19:53
                Avatar chatpall   Používateľ
                keby sa tu vytvorila ozajstna komunita okolo ozajstneho obcianskeho zdruzenia tak by si urcite rad dal... ja tiez
                NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: 2% z dani 04.01.2012 | 10:55
              mrk   Návštevník
              dobre, nasiel som ich v zozname prijemcov. (Pre tento rok este nie su registrovani, este je cas do marca, ale minuly rok boli. )



              • Re: 2% z dani 11.01.2012 | 12:30
                mrk   Návštevník
                Takze prispiet SOIT sa tento rok neda, pisal som im, a vraj sa nestihli registrovat.
                Ak viete o inej rozumnej moznosti, sem s nou.
    • Re: 2% z dani 03.01.2012 | 21:29
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      zaujimave sledovat tuto diskusiu :) osobne som tiez za SOIT :) k ostatnemu sa nevyjadrujem :)