Ake distro na mac mini

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.02.2007 | 18:08
devel   Návštevník
Viem ze "ake distro" je tu velmi popularna tema ale chcem na mac mini skusit nainstalovat linux. Som mierne pokrocili uzivatel. Ake distro by ste poradili aby to bolo svizne?
    • Re: Ake distro na mac mini 16.02.2007 | 19:31
      WlaSaTy   Návštevník
      ja tam mam gentoo koli urcitemu __komfortu, ale ubuntu je asi pre mierne pokrocileho uzivatela tiez dobra volba. inac jaky je to mac mini? zaujimalo by ma aku ma zvukovku ak je intelovy, ten D/A prevodnik co mam ja na PPC asi nebude podporeny pod intelom
      • Re: Ake distro na mac mini 16.02.2007 | 20:24
        devel   Návštevník
        Sorry WlaSaTy, nemam mac mini G4, len som si potreboval potvrdit iste veci, bola to taka mala pasca. Vdaka za spolupracu.
        • Re: Ake distro na mac mini 17.02.2007 | 13:07
          WlaSaTy   Návštevník
          tak som si potvrdil zas nieco aj ja.

          ak sa tu niekto pyta na apple, tak len na teoretickej baze alebo na baze warez.
          • Re: Ake distro na mac mini 18.02.2007 | 20:53
            Avatar david Debian Lenny  Používateľ
            k tej teoretickej baze...
            niet sa co cudovat, ze je len teoreticka uroven, lebo podla maczone.sk najlacnejsi MacBook je pre FO za 46000 a s COMBO! a s 512! ramkou a 60! diskom a 64grafikou tak si myslim ze sa za taku cenu mozeme na taky book z vysoka.... vsak IBM Z61 je v akcii lacnejsie...
            dreamwalker
            • Re: Ake distro na mac mini 18.02.2007 | 20:58
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              v amerike maju ine ceny...
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Ake distro na mac mini 18.02.2007 | 21:06
                Avatar david Debian Lenny  Používateľ
                netvrdim opak.
                ale chod za mlaku kup si ho a ked sa ti pokazi....
                dreamwalker
                • Re: Ake distro na mac mini 18.02.2007 | 21:31
                  WlaSaTy   Návštevník
                  porovnavat "MacBook" a "MacMini" je skutocny argument, ale pre smiech cez slzy.

                  k ostatnemu sa neoplati vyjadrovat, zijeme v 21.storoci kde sa viac oplati investovat do globalizacie a zaslat to do bambusova cez ameriku aj keby o tom klient nemal vediet.