XGL compiz a ine

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.03.2007 | 17:36
Majko   Návštevník
Ahojte..CHcem sa spytat ako sa vam pracuje s Berylom inymi haluzami?Mna todost rozptyluje.......Aky je vasnazorna Beryl a XGL compiz....
    • Re: XGL compiz a ine 02.03.2007 | 17:52
      Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
      Hracka :P
      sudo apt-get remove windows
    • Re: XGL compiz a ine 02.03.2007 | 17:52
      Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
      Hracka :P
      sudo apt-get remove windows
    • Re: XGL compiz a ine 02.03.2007 | 17:54
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      no ja mam rozbehany beryl...sice mam vypnute efekty gumovych okien, lebo mi to potom pri naznaku pohybu mi zamrzne PC (radeon 9000 :D )...ale vyuzitie v tom vidim nesmierne dobre! Jednak, ked mam rozadzane programy po celej "kocke" tak si ich mozem jednoducho otacat a je to rychlejsie nez klikanim na stvorceky prepinac ploch! Potom nahlady programov, tie su dobre. V stavovom riadku si jednoducho nadijdem myskou na program a ôno to ukaze jeho zmensenu verziu aj s jeho akutalnym dianim..ked neviem nasjt dotycny program na kocke, alebo som lenivy, tak si jednoducho nabehnem myskou v pravo hore a ukazu sa mi vsetky programy pekne zotriedene na ploche. Dalsi priklad je, ked pracujem iba s jednou plochou. Mam tam dajme tomu 8 programov, tak nemusim mat rozprestrene okna jednoducho nabehnem mysou na jeho vrch zascrollujem koleckom a okno sa zbali...dekoracia priehladnych okien a inych efektov je uplne lahodnych na oko a potesi snad kazdeho. Podla mna to zmysel ma. Ale ked chcem hrat alebo robit nieco s 3D, tak idem samozrejme cez xorg...
    • Re: XGL compiz a ine 02.03.2007 | 18:21
      Avatar zemkooo openSUSE, PC-BSD  Používateľ
      Compiz je super.... praca s nim je uplne perfektna... Beryl mi obcas padal a celkovo sa mi videl nestabilny...A isiel aj pomalsie..

      • Re: XGL compiz a ine 02.03.2007 | 18:21
        Majko   Návštevník
        Pekne napisane dakujem za odpovede..