Fedora 7 test3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.04.2007 | 19:44
skywaker   Návštevník
skusal uz niekto tretiu testovaciu verziu Fedory? viem ze nie je podporovana a ze nie je pre nu podpora na livna ale aj tak mal ju uz niekto nainstalovanu. prave taham KDE-Live cdcko a uz sa tesim ako to bude vyzerat. a este jednu otazocku mam Celeron D 2.66ghz a podpora pre em64t ale skusal som mandrivu x86_64 vsetko slo ale sem tam boli hlasky ako segment fault takze viete mi poradit ohladom toho ci sa oplati amd64 distro alebo 32 bo 32bit mi ide v pohode
    • Re: Fedora 7 test3 02.04.2007 | 14:39
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      kedze je to testovacia verzia mal by si ocakavat sem tam nejaky problem. Ja som skusal tiez 32 aj 64 bit (zatial nie FC7) a sem tam sa vyskytli nejake problemy. Zatial stale pouzivam 32 bit verziu. Tiez rozmyslal som rozmyslal ze vyskusam tuto testovaciu verziu, ale nieje casu.

      vela stastia
      • Re: Fedora 7 test3 02.04.2007 | 14:57
        Avatar kernel OpenSUSE, Gentoo  Používateľ
        Ono nech máš aj super stable verziu môžeš očakávať problémy, oni sa furt objavia, ale keď ti dajak barz nevadie riziko tak si to v poho nainštaluj a keď vide stable tak spustiš update a jedeš.

        Feel free to ask
        There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don´t.
        • Re: Fedora 7 test3 02.04.2007 | 18:42
          skywaker   Návštevník
          Skusim stiahnut ale co som pozeral na distrowatch tak onedlho vyjde release.
          • Re: Fedora 7 test3 02.04.2007 | 21:52
            Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
            http://shots.osdir.com/slideshows/slideshow.php?release=781&slide=2
          • Re: Fedora 7 test3 03.04.2007 | 17:08
            Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
            Mala by vyjst koncom maja, presnejsie 24 Maja. Viac na linux.com
            Mimochodom ten wallpaper sa im podla mojho nazoru celkom vydaril, asi najlepsi aky zatial mali.