nejde my spustit mandriva

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.04.2007 | 12:42
Avatar blackdog   Používateľ
cawte nevedel by mi niekto poradit ako mam spustit mandrivu ked my ziadne passwordy nebere????dufam ze viete ako to myslim...
    • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 12:44
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Rozlisuju sa velke a male pismena. Mimochodom v textovom rezime sa pri zadavani hesla nevypisuje nic (ani *). Inac neviem kde by mohol byt problem s prihlasenim.
      • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 12:46
        Avatar blackdog   Používateľ
        no sak ja som si stiahol mandrivu mini iso a bez najmensich problemov som ju nainstalovala ked som ju isiel spustit tak my nikdy nezobere heslo...
        • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 12:54
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Tak ak to skutocne nefunguje tak jedine co mozem poradit je zobrat livecd (napriklad slax alebo niec podobne), nabootovat, mountnut mandrivu, chrootnut sa a pomocou passwd zmenit heslo (teda aspon myslim, ze by to takto mohlo fungovat, ak pozna niekto iny sposob alebo vie, ze toto je naprd nech napise ;) ).
          • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 12:58
            Avatar blackdog   Používateľ
            a keby si my dal link na tku mandrivu co pouzivas ty aby som mal istotu ci je chybna install alebo moj pc....teda ak pouzivas mandrivu
            • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 13:04
              Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
              Mam original DVD mandrivy 2006, nestahoval som. Momentalne mandrivu nepouzivam, uz len gentoo. Ale dam ruku do dveri za to, ze v mandrive prihlasovanie snad okrem vynimocnych situacii funguje ;)
              • Re: nejde my spustit mandriva 06.04.2007 | 13:06
                Avatar blackdog   Používateľ
                ale sak nikdy nevies s kade to tahas a kto to upravoval....