Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu.

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.04.2007 | 11:27
Istvan   Návštevník
Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru podľa špecifických požiadaviek (nič zložité), server pošlem DPDckom - 5000 Sk
    • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 14:57
      Avatar tristan FreeBSD  Používateľ
      Hm, znie to zaujimavo, ale urcite v tom je nejaky hacik, len tak niekomu poslat server?:)
    • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 17:37
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      LINUX s.r.o. instaluje aj servre, staci poslat e-mail na sluzby@linuxos.sk na cene sa da dohodnut (zalezi hlavne od lokality) - vid Sluzby.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 19:47
      --   Návštevník
      1. neuvadzas na seba nijaky kontakt (mail, jabber, mobil...)
      2. napis lokalitu kde sa nachadzas
    • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 19:57
      joe   Návštevník
      ozvi sa na mail jozef@perdoch.info

      rad pomozem
      • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 20:10
        Tomáš Hanzel   Návštevník
        Nechcem byť zlý ale ked chcem uškodiť, či spraviť si srandu....

        Ale ak ide o normálnu seri´´oznu žiadosť, napíšem predsa celé meno a nie Ištván, uvediem kontakt mobil, mail, a h...sorry ak som ironický...

        uid opravuj chyby po mne..hh..už som si všimol že niekto sa do teba obul neska...hhh
        • Re: Hľadám "inštalatéra" linuxového web serveru za odmenu. 20.04.2007 | 20:18
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          dnes? tak to idem vypatrat ;)
          Debian. apt-get into it…