Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko

Sekcia: Konfigurácia 07.05.2007 | 08:35
Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
Dobrý deň/večer,
Chcel by som touto formou získať pár schopných ľudí pre opensource projekt vtigerCRM Slovensko.
O čo sa jedná? Vtiger je jednoduchý - prehľadný CRM systém s tlačením ponúk, objednávok a faktúr atď.
Úkažka je na adrese www.vtiger.com alebo na adrese www.demo-crm.vtiger.sk.

Čo sa už urobilo? -Preložil som rozhranie aplikácie do slovenského jazyka zatiaľ na 80% verzia 5.0.2 ( očakáva sa príchod verzie 5.0.3)
Čo treba ešte urobiť? -Začal som pripravovať prezentáciu http://www.vtiger.sk/ aj s fórom. http://www.forum.vtiger.sk/
- upraviť/vytvoriť PDF exporty do slovenského jazyka
- upraviť emailového klienta pre korektné zobrazovanie diakritiky.

Zatiaľ je to všetko ak sa nájde/nájdu nadšenci ako ja, kontaktné informácie sú tu: http://www.treborplus.net/

P.S. Konečne bude niečo použiteľné opensource CRM aj pre linuxové desktopy v slovenskom jazyku aj s sk legislatívou.
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 07.05.2007 | 11:11
      Avatar Misko Kripel slackware  Používateľ
      meno a heslo ?
      asdf
      • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 07.05.2007 | 21:43
        Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
        meno: linuxos heslo: linuxos
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 07.05.2007 | 12:20
      Rich   Návštevník
      Si cool , hladas nadsencov pre svoj v podstate komercny zamer, to bude asi docela fuska :)
      • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 07.05.2007 | 21:54
        WlaSaTy   Návštevník
        Ahoj Rich,
        Ked tym ludom zaplati a adekvatne pokryje support, tak je realna sanca ze sa take nieco uchyti. Pametam sa ked viaceri moji kamarati predavali vlastny SW podobneho zamerania pre male a stredne podniky a dokazali si s tym zarobit na chlebik. Skoda ze bol urceny pre iny OS ...
        • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 07.05.2007 | 22:10
          Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
          Dík, tak aj som to myslel.
          P.S. Nechcel som tu založiť nejaký spam alebo flame. Ak bude záujem, na otázky odpovedám mimo fóra ďakujem.
        • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 18.05.2007 | 18:25
          Riso   Návštevník
          Ono to bolo trosku inak formulovane predtim , ze ano ale tiez som nechcel vyvolavat flame, takze drzim palce, vtiger je zaujimavo vyzerajuci proje ekt bohuzial trosku pomali no ale nic nie je ideal


          ps,, Inventar by som skor premenoval na sklad ??
          • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 22.05.2007 | 08:07
            Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
            Áno, uznávam tempo nie je ideálne.
            No postupujeme.
            Momentálne prekladacie práce sú pre 502 verziu zastavené a postupne sa chystáme prekladať 503 kde je veľa zmien k lepšiemu (čo sa týka funkčnosti aj vzhľadu).
            Na úpravu kódu a úpravu prezentácie som stále sám. Preto sa zdá že to ide pomaly. Práve pracujem na exporte tlačív PDF do našich podmienok s využitím novej knižnice.
            Kde potom budú k dispozícii jednostránkové dokumenty ako faktúry, predfaktúry, objednávky, ponuky a dodacie listy. Aj s našou diakritikou. Chcel by som to dokončiť do vydania 503.

            P.S.Vďaka tomuto portálu sa mi ozvalo na preklad pár ľudí. Preto sa môžem venovať viac aj úprave kódu.
            Ešte raz ďakujem.
            • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 22.05.2007 | 10:38
              Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
              hmm, zamyslenie,

              nie je groupware tak trochu vyspelejsi ? snad skor investovat sem, i ked Tiger ...

    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 22.05.2007 | 15:05
      Avatar Misko Kripel slackware  Používateľ
      nikdy nepochopim naco je dobre zobrazovat dnesny datum na stranke
      asdf
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 03.10.2007 | 23:14
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      -------ZMAZANE-------
      • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 03.10.2007 | 23:42
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        toto nie je inzertne forum, ak chcete inzertovat najprv si to dohodnite s adminmi.

        Dakujem
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 04.10.2007 | 07:30
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      Tomáš aká inzercia! A vôbec to nesúvisí s Linuxom? Budem musieť prehodnotiť svoj čas ktorý venujem na písanie odpovedí do tohoto fóra ďakujem!
      • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 05.10.2007 | 13:47
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        Budem musieť prehodnotiť svoj čas ktorý venujem na písanie odpovedí do tohoto fóra ďakujem! Róbert Dúbravský.

        To mám teda podľa teba chápať tak, že za pomoc používateľom ktorý nevedia ako daľej mám automaticky možnosť si tu robiť reklamu na gigola? Fajn....

        Takže dámy najlepšie Linuxáčky hláste sa :-D...Veď to súvisí s Linuxom, a ešte mi budú aj platiť :-D

        NEhnevaj sa ale berieš to trochu odveci...
        Close the Windows Open The Source
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 04.10.2007 | 09:00
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      No už ma zlosť prešla. No k veci. Na začiatku som hľadal nadšencov dobrovoľníkov. Vyššie som dostal kritiku že je to komerčný produkt. Ako sa to vezme, keď je program voľne šíriteľný a platí sa za support. Lokalizácia zadarmo. Teraz makám na PDF výstupoch zadarmo. A keď chcem zohnať programátora na výpomoc alebo pre poradu za finančnú odmenu tak už je to inzercia. Nechodím na toto fórum aby som spamoval alebo inzeroval. Mám rád Linux už ho používam 7 rokov. Bol by som rád keby sa Linux viac používal. No na to treba aj viac programov pre firmy. Snažím sa lokalizovať do SK voľne šíriteľné programy CMS Joomla alebo Vtiger CRM.
      • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 04.10.2007 | 11:48
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Prepac, mne nejde o to zrusit inzerat. Jednoducho musim udrzat nejak poriadok na fore. Potom si pride nejaka spolocnost (ako pred 1,5 rokom) a zacne spamovat forum s inzeratmi s tym, ze "aj ini mohli".

        Preto vsetko inzeraty, co nie su dohodnute mazem (ci ide o komernce alebo nekomercne). Forum spravujem sam 99% casu, preto obcas robim i taketo drasticke opatrenia.

        Ospravedlnujem sa, ale prosim pochopte to (i ostatni, co to citaju). Dakujem
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 04.10.2007 | 15:38
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          to zvysne percento som ja :d
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 04.10.2007 | 22:17
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      OK. Aj ja sa ospravedlňujem.
    • Re: Návrh na spoluprácu na projekte vtigerCRM Slovensko 05.10.2007 | 10:09
      Avatar chatpall   Používateľ
      Robert drzim ti palce. Ja sam sa snazim najst (aj ked v ovela specifickejsej oblasti) nejakych dobrovolnikova nedari sa velmi. Drzim palce vsetkym projektom ktore su zamerane na koncoveho uzivatela a odoberu aspon trosku v oblasti IT klientov neserioznym firmam, ktore zarabaju na ludskej blbosti.
      NERUSTE TENTO UCET!!!