eshop

Sekcia: Ostatné 18.05.2007 | 19:32
-.-.-.-.-   Návštevník
Zdravim,
objednal som si vo vasom eshope 2ks triciek asi pred 2-3 tyzdnami a este mi nic neprislo.Ako to je mozne?
    • Re: eshop 18.05.2007 | 19:44
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      caka sa cca 10-12 dni len na dodanie triciek od dodavatela ak sa nemylim a dopyt je vysoky, plus pripocitaj tyzden cestu nasou postou ... a keby si uviedol nick, vedeli by sme ti viac povedat ;-)
    • Re: eshop 18.05.2007 | 19:49
      Avatar Marek Uhliar Ubuntu 8.04  Používateľ
      nie si sam aj ja cakam zo 2-3 tyzdne :( neviem sa dockat
      • Re: eshop 18.05.2007 | 20:04
        -.-.-.-.-   Návštevník
        objednal som si GENTOO a UBUNTU tricko , bolo pisane ze je na sklade tak neviem ;-)
        • Re: eshop 18.05.2007 | 21:04
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          kukni si moj jabber ID a daj mi vediet pod akym menom ta mam hladat v shope .. inak ti nepomozeme ...
        • Re: eshop 18.05.2007 | 22:01
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          posli mi prosim mail, dakujem
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: eshop 18.05.2007 | 21:58
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        poslane tento utorok, takze uz by malo byt na mieste...
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: eshop 18.05.2007 | 20:15
      shopper   Návštevník
      ja mam s e-shopom linuxos.sk dobre skusenosti s ochotou riesit pripadne problemy s objednavkou. len v pripade ze mate s objednavkou problem tak to mailujte alebo inak (jabber...) osobne oznamte adminom linuxos a oni to vyriesia, niekedy to chce trocha trpezlivosti, pripadne sa mohla stat nejaka nezrovnalost... :-) :-)
      • Re: eshop 18.05.2007 | 20:53
        kiki   Návštevník
        super, prave mi prišli kubuntu, idem na pivko, kamosi odpadnu