fonty v xfce

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.06.2007 | 10:06
dunmer   Návštevník
ake fonty pouzivate? mam archlinux + xfce + opera a napriklad web kde je bledy text a tmave pozadie vyzera dost zle.. ale vseobecne tie fonty vyzeraju nejako horsie ako pod win..
    • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 10:28
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      xfce4 - stejne hrozne to vypada aj u mna...serif 9
      • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 11:36
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        u mna je vsetko v poriadku. nebol by screenshot?
        Debian. apt-get into it…
        • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 11:50
          Avatar Tommy Angelo   Používateľ
          jo to bych velmi rad, ale xfce mam prvykrat v zivote nahodene takze mi nejde kopa veci a estelen sa s nim zoznamujem =o) akurat som vyriesil problem s vyj***nou ATI grafikou a ide to troska rychlejsie...po stlac. tlac. Print Screen nic nehodi...neva. Nenainstaloval som si xfce4-goodies tak to bude asi tym, ze nemam potrebne pluginy.

          A este jedna otazka k xfce. Po akomkolvek rozbaleni suboru alebo umiestneni niecoho na plochu sa mi tie veci zobrazia az po refresnuti F5-kou
          • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 11:57
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            nainstaluj scrot

            som predsedom militantneho hnutia anti-desktopistov. ustup satane!
            Debian. apt-get into it…
            • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 12:16
              Avatar Tommy Angelo   Používateľ
              :D no ja na svoju pracu potrebujem Desktop...neviem ako by som mohol cez konzolu (no neber doslovne) kreslit grafiku...

              ok zabralo to...takze here is ugly desktop. A este mam posunutej obraz :D sakra..xvidtune som nenasiel...

              Ozaj ako sa daju pridavat ikonky v xfce? Temy? Je to tu ine..take AZ MOC odlahcene :D ale zvyknem si.

              P.S. myslim ze spadol server imageshack...zeby mojim pricinenim?
              • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 12:34
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                nevidim tam nic ako "web kde je bledy text a tmave pozadie vyzera dost zle"

                klikni na plochu a najdi si tam settings manager. viac neviem.
                Debian. apt-get into it…
                • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 14:05
                  Avatar Tommy Angelo   Používateľ
                  "web kde je bledy text a tmave pozadie vyzera dost zle" -> to je od kolegu dunmera. Ja som iba napisla ze mam takisto problemy s fontami...no nic. Idem nahodit GNOME =) osvedcena klasika
                  • Re: fonty v xfce 20.06.2007 | 14:20
                    Avatar uid0 Debian  Používateľ
                    cakal som, ze "stejne hrozne" znamena rovnako a tiez si myslis, ze je to hrozne...
                    Debian. apt-get into it…