Milá príhoda s Kopete

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.07.2007 | 13:25
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
Nedá mi neupozorniť na jednu podľa mňa zásadnú chybu v KOPETE: Včera sa mi podaril husársky kúsok a odpásol som si Jabber účet priamo zo servera. Chcel som poupravovať ICQ kontakty a pasnúť ich do jednej skupiny, keďže už využívam ICQ transport. Odstraňujem Jabber konto aby som videl kontakty priamo cez ICQ, kliknem na odstrániť účet a v zlomku sekundy keď som klikol pozerám na voľbu odstrániť komplet účet. Moja chyba, som rýchlo klikal.

Napríklad PSI nemá default voľbu odstrániť účet zo serveru, ale zo softu. A ak chcete naozaj odstániť účet aj zo serveru, ste dopýtaní na heslo. Len som chcel týmto upozorniť ostatných pred nepríjemnosťami, ktoré by mali podľa mňa vývojári doriešiť. Nebyť Centericq tak som bez kontaktov! Ak ma nebudete dlhšie vidieť online na Jabberi + ICQ, prosím autorizujte ma, ja som tak urobil a zaslal som vám správu.
    • Re: Milá príhoda s Kopete 03.07.2007 | 13:44
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      Ja som si raz v Gaime pri presuvani do inej skupiny, odpalil vsetky ICQ kontakty :) Odvtedy ma u mna vacsinu MSN a ICQ je druhe, ak neratam ludi, ktori maju mail na gmail.com (jabber).
      • Re: Milá príhoda s Kopete 03.07.2007 | 14:20
        Avatar lesny_skriatok Xubuntu  Používateľ
        to sa mi stalo teraz v piatok v Pigin-ovi.
        Z 94 mi ostalo nejakym "stastim" 5 kontaktov. :D
        Ale na druhu stranu som mal konecne dovod vydlabat sa na icq a ist viac do jabberu a icq transport vyuzivam uz len ked musim
    • Re: Milá príhoda s Kopete 03.07.2007 | 19:04
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Mne sa raz stalo, ze mi zmizli z centericq vsetky kontakty (netusim ako). Potom som rucne nahadzoval kontakty na icq ...
      • Re: Milá príhoda s Kopete 03.07.2007 | 19:13
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Mne Centericq zachránilo kontakty. Naštastie si loguje všetkých už po prvom spustení, vytvára si osobitne priečinky pre každý kontakt.