ICQ Transport

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.07.2007 | 20:02
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
ICQ transport je omyl. Nesedeli mi kontakty priamo v ICQ a kontakty cez Jabber a ICQ transport. Pred chvíľkou som urobil pokus na úhor mojich známych (musia ma znova autorizovať), vymazal som v ICQ všetky kontakty (Pidgin), zapnem ICQ transport (Gajim) a ja mám 3 kontakty online! Čo mi na to poviete?

Aby som si úplne overil funkčnosť > nefunkčnosť ICQ transportu, urobím ešte jeden pokus: Znovu si vytvorím kontá (ICQ+Jabber) a v rovnakom programe popridávam kontakty, som zvedavý na ICQ transport! Chcem vylúčiť všetky chyby.

PS: PROSÍM AUTORIZUJTE NOVÉ ICQ A JABBER :-)
    • Re: ICQ Transport 11.07.2007 | 20:31
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      asi si nejaka vynimka :) mne vsetko fungovalo, funguje a mozno bude fungovat dobre :)
      • Re: ICQ Transport 11.07.2007 | 21:33
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Skúšal som aj predtým preregistrovať konto a stále som mal rozdielnu autorizáciu (ak som ju vedel poslať > prijať) a rozdielny počet kontaktov. A potom niečomu takémuto ver. Už si pripadám akoby som sedel prvýkrát za počítačom.

        Skúsim ešte posledný pokus > nové kontá > rovnaký soft > pridanie kontaktov > ICQ transport. Výsledok budem vedieť v najbližšie dni.
    • Re: ICQ Transport 11.07.2007 | 20:42
      Avatar lesny_skriatok Xubuntu  Používateľ
      nerozumiem co je na tom omyl. Pre mna je dolezite, ze mi to funguje s ludmi, ktori nemaju jabber a nie na to aby som si spravoval icq ucet :)
      • Re: ICQ Transport 11.07.2007 | 21:29
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Omyl je to, že je rozdiely počet kontaktov priamo v ICQ softe a cez ICQ transport, už chápeš?
        • Re: ICQ Transport 11.07.2007 | 22:29
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          to je asi tym ze nepouzivam gajim/pidgin :P
          • Re: ICQ Transport 12.07.2007 | 00:21
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            Robilo to aj v Kopete a PSI. Inak pošli mi na mail kontakt, má rád po ruke ľudí s prehľadom. Ak chceš,,,