fatal problem: zmizol panel :(

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.08.2007 | 03:11
mam:)   Návštevník
Zdravim, mam taky neprijemny porblem nakolko som novacik , po dlhom trapeni som si nainstaloval skin ale nechtiac som dal vymazat ten panel co je hore (menu , preferences) ... (tam kde je aj cas,...).
Prosim neviete ako dat ten panel spet :) dakujem
P.S: Neviete ako by sa dalo spravit aby tam bol len ten menu panel a nie ten panel kde su "shortcuty na aplikacie" ?
P.S.2:Vsetko som cez neho spustal takze som ulpne lost teraz :( hlavne co sa tyka nastaveni ,...
(Distro:Ubuntu Fiesty Fawn)
    • Re: fatal problem: zmizol panel :( 04.08.2007 | 03:24
      --   Návštevník
      klikni pravym tlacidlom na ten dolny panel a z ponuky vyber moznost "novy panel" (resp "new panel"), ten si normalne mysou presun hore alebo kam chces potom na ten novy panel klikni pravym tlacidlom a vyber moznost "pridat do panelu" ("add to panel") a pridaj si tam "listu menu" alebo "hlavne menu" podobne si tam popridavaj aj ine veci ktore chces - napt oblast upozorneni, hodiny,... :-) s tymi panelmi si mozes doslova robit co chces - presuvat, menit... (kliknutimpravym tlacidlom na nieco na paneli sa objavi ponuka co s tym mozes robit:-)

      ak nemas menu tak aplikacie spustas napr stlacenim Alt+F2 a napisanim prikazu pre spustenie (napr nautilus alebo gnome-control-center)
      • Re: fatal problem: zmizol panel :( 04.08.2007 | 03:33
        mam:)   Návštevník
        diky moc :D