Gnome Desktop

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.08.2007 | 15:02
4biddenfruit   Návštevník
Mam taky "problem". V pozadi GDM a GNOME mam ten isty obrazok. Avsak pozadani mena a hesla a mi na par sekund objavi v pozadi defaultna oranzova alebo skor bezova z temy Human pre ubuntu a potom sa mi opat objavi moje pozadie, ktore som si zvolil pre gnome. Moja otazka je, ako zmenim to defaultne pozadie najlepsie na obrazok ktory tam chcem mat, alebo ako aspon zmenim farbu toho pozadia. Dakujem :)
    • Re: Gnome Desktop 15.08.2007 | 15:19
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      teraz niesom na linuxe kvoli docasnej indispozicii Xorgu ( paci sa mi ked rozpravam ako vzdelanec :D ) ale niekde v nastaveni GDM by to malo byt, mam pocit ze Sprava, neviem co a Prihlasovacia obrazovka, ak to mas po cesky nemal by to byt problem, najdes to na 100%
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Gnome Desktop 15.08.2007 | 20:12
        4biddenfruit   Návštevník
        Vdaka uz som tu farbu zmenil. Teraz je prechod farieb z GDM do GNOME ovela krajsi :) ale idealne by bolo nanutit tam nejaky obrazok ;) Nevel by niekto ako nato?
        • Re: Gnome Desktop 16.08.2007 | 14:23
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Ked pouzivas na linuxe len jedneho uzivatela ( okrem roota ) tak by si si kludne mohol zapnut automaticke prihlasenie... neuvidis ziadnu farbu ked sa nemylim ;D a ktomu sa nemusis pri kazdom starte kakat s prihlasovanim a zadavanim hesla atp...
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Gnome Desktop 16.08.2007 | 18:54
            Avatar 13th. Mandriva 2008  Používateľ
            Ta farba sa da menit tam kde si menil GDM temu. Ja mam napriklad vsetko modre, GDM temu, farbu po prihlaseni, cez splash, az po tapetu.
            • Re: Gnome Desktop 16.08.2007 | 22:14
              4biddenfruit   Návštevník
              Dakujem za rady. Farba je zmenena na prijatelnu a to mi staci. Dakujem :)
              • Re: Gnome Desktop 16.08.2007 | 23:57
                Avatar Tommy Angelo   Používateľ
                ked hodis ciernu farbu, tak to ma dobry efekt a netaha to tak moc ôči :)