Zbohom LINUX

Sekcia: Ostatné 08.02.2008 | 22:47
muco   Návštevník
Mnoo, tak som tu zas, po tom co som to uz rozbehal..... To zacalo postupne odfajcovat hardware, dal som si vistu, mal som linux asi 2 mesiace, len som chcel prispiet, že nie vstale do vide,,,, a photoshop siel pomaly......


cawte
    • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 22:59
      Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
      caw ;)
      sudo apt-get remove windows
    • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 22:59
      Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
      No a mozes povedat blizsie ako to odfajcovalo ten hardware? A na miesto photoshopu nepostacoval gimp? Co si mal za distro?
      <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
      • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:08
        WlaSaTy   Návštevník
        nehaj ho, trola.
        • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:16
          Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
          :) ano kazdy si voli to co uzna za vhodne, ale len ma zaujimali odpovede na tie otazky.
          <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
          • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:23
            WlaSaTy   Návštevník
            mna nie,
            keby to bolo realne a mal nejaku snahu to riesit tak to zada do fora ako problem.

            stalo sa tak?

            takze mi logicky vyplyva ze snahu riesit problem nema, tak isto ani neprejavil snahu o opis toho problemu. logicky by sa mohlo zdat ze tym padom ani nemal jeho zdroj a len tak sa bavi popri otacani sa na stolicke a klepanim do pokecu. pardon, cetovanim - sme predsa hackeri a tak nazyvame slova vyrazmi ktore su kuul...
    • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:03
      Martin   Návštevník
      To je presne to, o čo (okrem iného) v Linuxe ide - o slobodnú voľbu.
      Nech sa Ti darí a nespomínaj na nás v zlom.
    • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:24
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      papa...

      inak vela peknych linuxovych programov funguje aj pod oknami. teda multiplatformovych aby som bol presnejsi... :)
    • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:26
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      takto to ma byt. ak nejaky BFU nevie pracovat s linuxom, nech radsej prejde na nieco.
      • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:31
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        napr FreeBSD :)
        • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:37
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          ale no
          • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:40
            WlaSaTy   Návštevník
            hadam nie Commercial LSD?
            • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:50
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              nemyslel som produkty UCB
              • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:53
                WlaSaTy   Návštevník
                mylis si to s wala/pfitzer, vyrobcom viagry ktory dokazal ze napodobeniny ponukane spamom cez internet mozu vazne poskodit zdravie cloveka. nemaju garantovanu kvalitu (rozne primesy a negarantovana koncentracia, farmaceuti vedia).
                • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:58
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  nic si nemylim.
                  • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 00:15
                    WlaSaTy   Návštevník
                    tak dobru chut.
                    • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 00:17
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      nemaj strach, aj tak by som ti neponukol
                      • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 00:45
                        WlaSaTy   Návštevník
                        prave som dojedol jalapenos, neporovnatelne.
                        • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 00:59
                          Avatar borg Fedora  Administrátor
                          dockaj rano
                          • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 01:18
                            WlaSaTy   Návštevník
                            Mam geneticky dane protilatky.

                            Ozaj je uz mBank usadena v nadnarodnych clearnig housoch? Chcel by som vyuzit ich poplatky na kupu habanero alebo nieco ozdobnejsie. Birds eye alebo ..

                            ps.: Jalapeno ma len 4500 Scoville units, teda tolko co onakvejsie feferonky z Pestianskej trznice.
        • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:38
          Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
          Linux newbie musi mat: snahu, chut a schopnost prijat nove informacie. Mimochodom, pod win som stratil 2 HDD - pod Linuxom nic :-D
          sudo apt-get remove windows
          • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:42
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            snaha a chut je vacsinou najvacsi kamen urazu...

            a inak o windows ci linux netreba vediet nic. hlavne aby isla hra ta a ta...

            poznam profesionalneho hraca, ktory donedavna netusil, ze ku PC dostal nejake CD. ze sa da windows preinstalovat, potrebuje nejake ovladace, ze word a excel nie su zadarmo a co ma dostalo zo vsetkeho najviac - pytal sa ma, preco je na hrach crack. preco to nemozu urobit vyrobcovia hier bez neho.

            to uz mohol rovno napisat vsetkym vyrobcom, aby bol postup pri pridavani cracku vzdy rovnaky...
            • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:50
              Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
              S kamosom je to tak isto a + s dalsimi 90% pouzivatelov. Povedia, ze oni si linux nenainstaluju, lebo nebudu moct nic robyt. Ked sa ich ale opytam, ze co vlastne na pc robia:ň odpoved je: Pozeram webstranky, pisem prace v office, prezeram maily, menim pozadie pracovnej plochy, pozeram filmy a hram hry :-D . Vedia iba nainstalovat hru a sediet pri nej (20 - 25 rocne deti) aj dva tyzdne a hlavy dute ;)
              sudo apt-get remove windows
            • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:51
              Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
              Nehnevaj sa ale otom kraku ti nemozem uverit. Je sice pravda ze su ludia ze nevedia o niecom aj ja patrim k nim (napriklad kym som nemal NB s wifi a bluebooth tak som sa o tu problematiku nikdy nezaujimal a mam v tom velke medzery ale viem naco to sluzi) asi tak.
              <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
              • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 00:54
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                no bohuzial s tym crackom je to cele pravda. vsak tolko je pokrakovanych veci, ze si uz normalne ludia myslia ze je to hlavna sucast.

                je uplne bezne, ze ked clovek presuva crack "Tam kde to ma byt", tak si ani neuvedomuje, ze prave ten softver kradne...
          • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:49
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            nie kazdy moze byt neurochirurg
            • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:56
              WlaSaTy   Návštevník
              niektory mozu byt aj pacienti s lobotomiou, kedysi sa tak liecili niektore typy schizofrenie.
              • Re: Zbohom LINUX 08.02.2008 | 23:59
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                ano, binarnu schizu
    • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 11:11
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      tak ma napadlo, ze ten adobe musi byt ********* bohata firma najma vdaka pobocke v CR a SR. Kazdy tu len omiela, ako nejde (alebo ide pomaly) Photoshop.
      • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 13:18
        Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
        No ne viem ja som tiez skusal s photoshopom trochu robit ale prisiel som nato ze ho ja ako nejaky amater vyuzivam na 25% ked nie menej. Ano nehovorim kedy som bol nejaky grafik alebo som sa tym zivil tak nepoviem, ale na moje potredy amatera s fotom docela postacuje gimp a ani jeho funkcie nevyuzivam na 100% tak neviem naco sa ludia zanim salia.(Mne to pripada akoby sa islo na zajace s tankom) To je tak ako som bol jednemu novacikovi urobit PC jeho druha alebo stvrta otazkabola ci nemam nahodou photoshop (a pomaly s PC nevedel ani pohnut) a ked som sa ho pytal naco mu bude a ci vie snim robit povedal ze nie ale pocul ze je dobry ta nech bude na PC.
        <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
        • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 13:43
          Avatar Peter Gentoo,PC-BSD,Zenwalk  Používateľ
          Mas uplne pravdu.Myslim Gimp uplne staci pre zaciatocnika na Win ci uz Lin a na win je tu este Paintnet , ktory je tiez zadara. A kedze sa da takmer kazdy program (warez) stiahnut z netu za free tak kazdy taha to najdrahsie a najlepsie i ked vobec nevie pracovat na tom.Zeby, co je doma to se pocita?!
        • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 13:45
          Avatar Peter Gentoo,PC-BSD,Zenwalk  Používateľ
          Mas uplne pravdu.Myslim Gimp uplne staci pre zaciatocnika na Win ci uz Lin a na win je tu este Paintnet , ktory je tiez zadara. A kedze sa da takmer kazdy program (warez) stiahnut z netu za free tak kazdy taha to najdrahsie a najlepsie i ked vobec nevie pracovat na tom.Zeby, co je doma to se pocita?!
    • Re: Zbohom LINUX 09.02.2008 | 14:29
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      Inac musi to byt dost blby pocit odchadzat s tym ze zlyhal. Clovek sa snazi problemy riesit, pobit sa s nimi, nie pred nimi utekat.