OpenSuse 10.3

Sekcia: Konfigurácia 13.08.2008 | 18:50
samo   Návštevník
ahoj...mam OpenSuse 10.3 a chcel by som povysit na 11. hladal som na nete ako,bo sa ma nepyta ze ci chcem (mal som predtym ubuntu a taketo veci mi hlasil hned), no nenasiel som.vsade iba stiahnut 11-ku,no o prechode z 10.3 ani slovko...som novy v linux. prostredi a este novsi v OpenSuse...ako sa to da spravit??nemalo by to automaticky??dakujem
    • Re: OpenSuse 10.3 13.08.2008 | 19:26
      ---   Návštevník
      tu je k tomu komentar, hned v prvej vete je ,ze sa to da pomocou CD/DVD media. Rozdiely v novom a starom systeme su dost podstatne, takze cista instalacia je asi to najlepsie. Ale vyskusaj, za to nic nedas.
      Ani upgrade ubuntu na novsiu verziu nekonci vzdy uspesne (skor malokedy).
      • Re: OpenSuse 10.3 13.08.2008 | 19:34
        samo   Návštevník
        aha...no nevyzera to zlozito,ale asi musim pockat a kupit si dvd-cko,napalit a preinstalit...oki...dakujem mooooc!!caff
        • Re: OpenSuse 10.3 13.08.2008 | 20:53
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          ten odkaz som si nepozrel ale podla mna staci stiahnut mediu 11tky a pri instalacii zvolit upgrade existujuceho systemu a nie novu instalciu

          aspon myslim ze opensuse tak fungovalo
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: OpenSuse 10.3 17.08.2008 | 19:16
            <<<>>>   Návštevník
            aj funguje :)
            ale medzi OpenSuSE 10.3 a 11.0 su take zmeny ze tazko povedat ci to nevyhadze vsetko uplne cely soft alebo len zaktulizuje veci ktore ma novsiu verziu a vyriesi zavyslosti pretoze OpenSuSE 11.0 prinasa novy komprimacny sposob balenia RPM